Novinky v cestovním ruchu: listopad 2017

Listopad je měsícem představování novinek a katalogů velkých cestovních kanceláři. V tomto období se většinou také dozvídáme, jaká byla sezona 2017 v ČR. Jaké novinky přináší rok 2018 a které destinace si vedly nejlépe v roce minulém?

Shrnutí sezóny 2017

Velká část zákazníků využila slev za včasný nákup a od listopadu 2016 rezervovala své dovolené v předstihu. Cestovní kanceláře klientům nabídly velké množství bonusů a jistot, kterými bylo například změna destinace a dovolené do 10 dnů před odletem. Tyto "vychytávky" nabízí i sezona 2018 a v první vlně je o First minute velký zájem, všeobecně tyto akce doporučujeme rodinám s dětmi, jelikož ubytovací kapacity pro 3 a více osob na pokoji jsou na last minute značně omezené. 

Co se týče destinací, obrovský úspěch zaznamenaly Kapverdy, skvěle si vedly Baleárské ostrovy, Řecko, Chorvatsko a Bulharsko a zpět do hledáčků zájezdů se pomalu vracelo Tunisko. Zájem o exotiku meziročně vzrostl. Skvěle si vedly zájezdy mimo hlavní sezonu, zejména na podzim a na jaře, kdy středomořské destinace nabízí příjemné podnebí a minimum turistů. Sezóna 2017 byla rekordní v počtu zájezdů zprostředkovaných přes cestovní kanceláře a agentury.

Sezóna 2018

Pro rok 2018 se počítá se stejným zájmem o produkty kanceláří, důvodem je zejména mnoho bonusů, slev a jistot. Pro rodiny s dětmi výhody představují také akce pro pobyt s dětmi zdarma nebo za letenku. Z exotiky přichází nové destinace, například pobytové zájezdy v Kolumbii a dalších ostrovech Středí Ameriky. Posilovány jsou odlety do destinací z brněnského a ostravského letiště. Objevují se zájezdy fly and drive, kdy v ceně produktu máte také pronájem auta a doporučený itinerář zajímavých míst. Velkou novinkou pro středomoří jsou zájezdy do Albánie, kde rostou nové hotelové komplexy. Albánie je skvělou variantou pro dovolenou ve středomoří na písčitých plážích. Velmi oblíbené bude také Chorvatsko, kde se pomalu mění trend v poptávku po zájezdech s All Inclusive. Mnohdy vyprodané Kapverdy posilují spoje a zvětšuje se počet hotelů s programy pro děti. 

Cestovní kanceláře ve větší míře začaly využívat charterové lety mezinárodních linek, mnoho zájezdů není operováno přes tradiční Travel Service. Na delší vzdálenosti dominují například Emirates, Fly Dubai, ČSA a jiné. 

Shrnutí

Ať už plánujete dovolenou kdekoliv, přejeme vám mnoho skvělých zážitků a odpočinku. Cestovní agentura Magnolia nadále pokračuje v prodeji zájezdů online. Sledujeme a přinášíme novinky, hodně cestujeme a snažíme se z cest přenést co nejvíce postřehů ne tento web.  Naším cílem je poskytovat co nejvíce adekvátních informací pro ty, kteří váhají, jakou destinaci nebo hotely vybrat. Uvidíme, jaké novinky přinese prosinec 2018 :-). 

 

 

Aktuality CA Magnolia

Většina nejvýhodnějších First minute zájezdů platí do 31. 1. 2020, pamatujte na to, nejideálnější využití pro First minute je rodinná dovolená. 

Super ceny zájezdů na Kanárské ostrovy pro jaro 2020.


Pro více informací volejte 732 893 316 nebo pište na prodej@ca-magnolia.cz, CA Magnolia

Vyhledávání

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás.  

 magnolia bok

 

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2020 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.