MÍŠA

foro ma

Tento blog píši pro cestovní agenturu Magnolia, jejíž součástí jsem 7 let. V rámci článků se snažíme klientům doporučit oblíbené hotely a vyznat se v široké nabídce cestovních služeb. Klienti nám také poskytují své recenze, které se na blogu objevují. 

A kdo jsem? Vystudovala jsem cestovní ruch na Vysoké škole polytechnické a Mezinárodní studia na univerzitě Mendelově. Pracovala jsem při škole v největších cestovních agenturách v ČR. Chvíli poté jsem potkala Lukáše, který zrovna "oprašoval" svoji cestovní agenturu Magnolia. Dali jsme agentuře nový kabát a rozhodli se prodávat klientům produkty a cestovní kanceláře, které známe a víme, že jsou jistotou spokojenosti. 

Kam ráda cestuji? Přiznám se, raději směřuji do tepla než zimy. 

Pokud u nás poptáte zájezd, nabídky vám budu zpracovávat nejspíš já, pokud nebudu zrovna někde na cestách, abych sbírala informace na tento web :-). 

 

LUKÁŠ

foto luk

Lukáš je ten, který založil cestovní agenturu Magnolia. Také jako student pracoval pro největší cestovní agenturu v ČR. On řeší převážně technickou a obchodní stránku provozu agentury.  

Kdo je Lukáš? Lukáš je prodejce a obrovský pracant. Nejraději by pracoval snad i v noci, kdyby nemusel spát. Stojí si také za tím, že je třeba klientům nabízet zájezdy, které dobře známe. Sleduje neustále technické novinky, zlepšovadla a nové destinace. Do všecho dává maximum a za odměnu pak samozřejmě cestuje a poznává. 

 Kam rád cestuje? Miluje Budapešť a termály, tam většinou nejvíc relaxuje (nemůže si tam vzít telefon :-)). Chce se podívat do Peru. Učarovaly mu Kanárské ostrovy a malé ostrovy v thajském zálivu. 

Pokud nám zavoláte, telefon vám nejspíše zvedne právě on. 

 

 

Aktuality CA Magnolia

Kapverdy, únorové odlety ještě k dispozici! Počasí se nebojte, nyní na ostrovech panují třicítky. 

Nyní akce pro dítě zcela zdarma při dovolené do Egypta do určitých hotelů v létě 2020, tipy v článku Egypt dovolená.  

Super ceny zájezdů na Kanárské ostrovy po celý rok, pokud toužíte navštívit tyto ostrovy, letos je ten pravý čas.


Pro více informací volejte 732 893 316 nebo pište na prodej@ca-magnolia.cz, CA Magnolia

Vyhledávání

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Costa Brava

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás. Pokud máte otázky ohledně cestovního ruchu a dovolené, také neváhejte. 

 magnolia bok

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2020 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.