MÍŠA

foro ma

Tento blog jsem se rozhodla založit kvůli předávání informací o cestování. Web má být místo, kam shromažďuji fotky, videa a články. Místo, kam mohu napsat recenzi, svůj názor nebo předat zkušenost klientů.

A kdo jsem? Vystudovala jsem cestovní ruch na Vysoké škole polytechnické a Mezinárodní studia na univerzitě Mendelově. Pracovala jsem při škole v největších cestovních agenturách v ČR. Chvíli poté jsem potkala Lukáše, který zrovna "oprašoval" svoji cestovní agenturu Magnolia. Dali jsme agentuře nový kabát a rozhodli se prodávat klientům produkty a cestovní kanceláře, které známe a víme, že jsou jistotou spokojenosti. 

Kam ráda cestuji? Přiznám se, raději směřuji do tepla než zimy. Nehledám žádný luxus, vyhovují mi menší letoviska, hotely, penziony. Ráda poznávám lokalitu, jídlo a pití. Učarovala mi JV Asie, ráda se vracím do Chorvatska. Miluji španělskou kuchyni a krásné pláže, třeba ty na Kapverdách.

Pokud u nás poptáte zájezd, nabídky vám budu zpracovávat nejspíš já, pokud nebudu zrovna někde na cestách, abych sbírala informace na tento web :-). 

LUKÁŠ

foto luk

Lukáš je ten, který založil cestovní agenturu Magnolia. Také jako student pracoval pro největší cestovní agenturu v ČR. On řeší převážně technickou a obchodní stránku provozu agentury. Pomáhá s tímto blogem. 

Kdo je Lukáš? Lukáš je prodejce a obrovský pracant. Nejraději by pracoval snad i v noci, kdyby nemusel spát. Stojí si také za tím, že je třeba klientům nabízet zájezdy, které dobře známe. Sleduje neustále technické novinky, zlepšovadla a nové destinace. Do všecho dává maximum a za odměnu pak samozřejmě cestuje a poznává. 

 Kam rád cestuje? Miluje Budapešť a termály, tam většinou nejvíc relaxuje (nemůže si tam vzít telefon :-)). Chce se podívat do Peru. Učarovaly mu Kanárské ostrovy a malé ostrovy v thajském zálivu. Miluje historii, památky a lokální jídlo. Rád si půjčuje v destinacích auto nebo motorku a vše projiždí po svém.  

Pokud nám zavoláte, telefon vám nejspíš zvedne právě on. 

Nyní připravujeme nový web kompletně o Kapverdách, ať jsou informace přehlednější kapverdy.net. 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů a dostupnost).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytování informací, rad a tipů na bezvadnou dovolenou u moře i jinde. Sami milujeme cestování a objevování nových míst a nechybí nám ani oficiální vzdělání v cestovním ruchu. Na trhu nás najdete od roku 2011. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na:

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.