MÍŠA

foro ma

Tento blog jsem se rozhodla založit kvůli předávání informací o cestování. Web má být místo, kam shromažďuji fotky, videa a články. Místo, kam mohu napsat recenzi, svůj názor nebo předat zkušenost klientů.

A kdo jsem? Vystudovala jsem cestovní ruch na Vysoké škole polytechnické a Mezinárodní studia na univerzitě Mendelově. Pracovala jsem při škole v největších cestovních agenturách v ČR. Chvíli poté jsem potkala Lukáše, který zrovna "oprašoval" svoji cestovní agenturu Magnolia. Dali jsme agentuře nový kabát a rozhodli se prodávat klientům produkty a cestovní kanceláře, které známe a víme, že jsou jistotou spokojenosti. 

Kam ráda cestuji? Přiznám se, raději směřuji do tepla než zimy. Nehledám žádný luxus, vyhovují mi menší letoviska, hotely, penziony. Ráda poznávám lokalitu, jídlo a pití. Učarovala mi JV Asie, ráda se vracím do Chorvatska. Miluji španělskou kuchyni a krásné pláže, třeba ty na Kapverdách.

Pokud u nás poptáte zájezd, nabídky vám budu zpracovávat nejspíš já, pokud nebudu zrovna někde na cestách, abych sbírala informace na tento web :-). 

LUKÁŠ

foto luk

Lukáš je ten, který založil cestovní agenturu Magnolia. Také jako student pracoval pro největší cestovní agenturu v ČR. On řeší převážně technickou a obchodní stránku provozu agentury. Pomáhá s tímto blogem. 

Kdo je Lukáš? Lukáš je prodejce a obrovský pracant. Nejraději by pracoval snad i v noci, kdyby nemusel spát. Stojí si také za tím, že je třeba klientům nabízet zájezdy, které dobře známe. Sleduje neustále technické novinky, zlepšovadla a nové destinace. Do všecho dává maximum a za odměnu pak samozřejmě cestuje a poznává. 

 Kam rád cestuje? Miluje Budapešť a termály, tam většinou nejvíc relaxuje (nemůže si tam vzít telefon :-)). Chce se podívat do Peru. Učarovaly mu Kanárské ostrovy a malé ostrovy v thajském zálivu. Miluje historii, památky a lokální jídlo. Rád si půjčuje v destinacích auto nebo motorku a vše projiždí po svém.  

Pokud nám zavoláte, telefon vám nejspíš zvedne právě on. 

Nyní připravujeme nový web kompletně o Kapverdách, ať jsou informace přehlednější kapverdy.net. 

 

 

Aktuality cestovní agentury Magnolia

24. 11. 2019

Většina prvních slev First minute zájezdů končí 30. 11. 2019.

Super last minute, Kapverdy 29. 11. 2019 za 18 290 Kč. 

Pro léto 2020 jsou zatím nejpoptávanější Turecko a Bulharsko. 

AKCE Chorvatsko vybraná ubytování s autobusovou dopravou zdarma pouze do 30.11. 2019


Pro více informací volejte 732 893 316 neo pište na prodej@ca-magnolia.cz, CA Magnolia

Vyhledávání

Nejnovější články

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás.  

 magnolia bok

 

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.