First minute 2020, první skvělé hotely v prodeji!

 

S prvními zářijovými dny se rozšiřuje nabídka prvních first minute zájezdů pro nadcházející sezónu 2020 u moře. Proč už se nyní zabývat následujícím rokem? Odpověď je jednoduchá, s podzimem bude odhalena nejširší nabídka hotelů a jak všichni ví, to nejlepší bývá vyprodáno jako první. Proto tedy, sledujte naše tipy na skvělé hotely pro first minute 2020 nákup dovolené. Jednotlivé služby se v čase mohou měnit, pro oficiální nabídku a aktuální cenu si rozklikněte název hotelu. 

sea 418742 640

Proč First minute 2020 řešit nyní? 

  • široká nabídka kvalitních hotelů
  • nízké zálohy při zakoupení
  • first minute slevy za včasný nákup
  • dovolená pro děti při doprovodu dvou dospělých zcela zdarma nebo za zvýhodněnou cenu
  • další bonusy v podobě parkování na letišti, bezplatné změny destinace atd. 

 

Tipy na skvělé hotely ve First minute 2020

1. Hotel Tusan Beach Resort v Turecku

Pokud hledáte skvělou rodinnou dovolenou v hotelu uprostřed zahrady s krásnou písečnou pláží a pestrým vyžitím pro děti, zvolte hotel Tusan Beach. Ve First minute je navíc velké zvýhodnění právě pro děti. Pro nejmenší je zde krásný mini aquapark, nechybí pestré stravování a krásné pokoje. 

First minute 2020

2. Hotel Kotva Bulharsko

Hotel Kotva je dlouhodobě jednou z nejvyhledávanějších stálic ubytování rodin v Bulharsku. Během hlavní sezóny je velmi těžké zájezd pro více osob sehnat. Jaké jsou plusy? Dovolenou získáte za skvělou cenu, děti letí zdarma nebo s velkým zvýhodněním. Nechybí aquapark, strava all inclusive a pozvolná písečná pláž leží zhruba 200m od hotelu. 

3. Hotel Sunrise

Klidný menší hotel Sunrise na Zakynthosu je skvělou variantou pro ty, kteřá nevyhledávají velké hotelové komplexy. Jedná se o malý, nízkopodlažní hotel s příjemnými pokoji, kvalitní stravou all inclusive a denním odvozem a svozem na blízkou pláž oceněnou modrou vlajkou. Od centra zábavy je hotel vzdálen necelý kilometr. 

4. Caribbean World v Egyptě

Velmi oblíbeným hotelem v Egyptě za skvělou cenu s dobrými referencemi a pestrou zábavou u krásné soukromé pláže je hotel Carribean World vhodný pro všechny věkové kategorie. Ve first minute seženete za skvělé ceny i prodloužené 12 denní termíny. V hotelu si každý najde své, od klidných míst a posezení v kavárně po skluzavky a diskotéku. 

First minute 2020

5. Fodele Beach and Aquapark Resort na Krétě

Těžko bychom na Krétě hledali malebnější a klidnější místo s úžasnými výhledy, aquaparkem, luxusními pokoji a úžasnou kuchyní, než je hotel Fodele Club. Hotel se pyšní několika certifikáty výjimečnosti. Hosté si chválí zejména skvělý personál, kuchyni a služby hotelu. V rámci all inclusivu nechybí i show cooking či restaurace a lá carte. 

6. Aeolos Beach resort na Korfu

V zelených kopcích ostrova Korfu, s panoramatickým výhledem leží hotel Aeolus Beach resort. Resort leží v klidné části ostrova a přitom pouhých 10 kilometrů od hlavního města, je tedy ideální pro ty, kteří vyhledávají klid, ale plánují i zábavu nebo poznávání v nejbližším okolí. Na pláži nechybí plážový bar. Hotel leží v kopci, tak snad pouze není vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí. K dispozici je několik druhů ubytování, nechybí i rodinné pokoje s oddělenou ložnicí. 

7. Annabela Diamond v Turecku

Annabela Diamond je oblíbený hotel přímo u pláže s překrásným výhledem. Pro děti nechybí skluzavky, pro dospělé spa či posilovna. Hotel má skvělé reference, hosté si nejčastěji chválí krásnou pláž a služby hotelu. Cena za zájezd je také velmi výhodná. 

first minute turecko 2020

8. Jasmin v Bulharsku

Kdo naopak místo velkých komplexů vyhledává příjemné malé rodinné hotely s nízkými budovami v krásné klidné zahradě kousek od moře a přitom v centru dění, nechť zvolí oblíbený hotel Jasmin. Dovolená je navíc za skvělou cenu a hotel má skvělé reference. 

9. Irene Palace na Rhodosu

U krásné pláže a kousek od rušnějšího centra Kolymbia, leží větší hotel Irene Palace. V zahradě nechybí bazén, dětský bazén, bazén se skluzavkami ani jacuzzi. K dispozici je i několik větších rodinných pokojů až pro 6 osob. Během letních měsíců je v hotelu český animační tým. 

10. Hotel Belleville v Bulharsku

Hotel je součástí rozhlehlého arélu s několika hotely klubového typu, kde nechybí aquapark, dětské brouzdaliště, hřiště na různé sporty a samozřejmě animační programy. Hotel leží do 500 m od krásné písčité pláže, kde hoteloví hosté mají slunečníky a lehátka v rámci pobytu zdarma. Resort je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které si zde užijí jak odpočinku, tak spoustu aktivit. 

first minute bulharsko

11. Hotel Pine Bay Holiday resort v Turecku

Pine Bay Holiday resort je oblíbeným rozlehlým hotelem pro rodinnou dovolenou s výjimečným aquaparkem a bohatou nabídkou sportovního vyžití. Nechybí vysoký standard služeb a pláž oceněná modrou vlajkou je třešničkou na pomyslném dortu. Součástí First minute je zvýhodnění, kdy až dvě děti letí zdarma. 

12. Laguna Park v Bulharsku

V roce 2018 prošel hotel Laguna park kompletní rekonstrukcí. Hotel je velmi vyhledávaný během letních prázdnin pro skvělé reference a zejména množství zábavy pro děti. V zahradě naleznete několik bazénů, dětský bazén s pirátskou lodí a skluzavkami, dětský bazének pro nejmenší a samozřejmě bar u bazénu. Hotel má nově zrekonstruované pokoje. Cena dovolené je velmi výhodná. 

 tlatko zjezdy

 

 

Aktuality cestovní agentury Magnolia

10. 11. 2019

Nejbližší volný termín pro odlety do Egypta je 23. 11. 2019

Nejbližší odlety na Kapverdy 22. 11. 2019

Pro odlety k moři následujících 14 dní, je možnost navštívit Kanárské ostrovy nebo exotiku - Mexiko, Mauricius atd. 

Pro ověření termínů volejte 732 893 316, CA Magnolia

Vyhledávání

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás.  

 magnolia bok

 

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.