10 tipů na oblíbené zájezdy klientů CA Magnolia

Přejeme všem krásný vstup do nového roku 2020 a zde je 10 nejoblíbenějších hotelů pro rodinnou dovolenou, které vedou žebříčku zájmu u naší agentury. Proklikem na název hotelu získáte kompletní informace o dovolené.  

Hotel Kotva Bulharsko

Jednou ze stálic v oblíbenosti dovolené v Bulharsku je hotel Kotva. V zájmu o dovolenou vévodí díky svému zázemí pro rodiny a dětmi a zejména díky vodnímu parku a animacím, který poskytují prostor pro nekonečnou zábavu. Díky své poloze dojdete pohodlně do centra dění v oblasti Slunečné pobřeží. Písečná pláž je vzdálena zhruba 250 metrů. Cena za dovolenou je velmi příjemná. Pokud hledáte místo, kde si vaše děti najdou množství kamarádů, navštivte hotel Kotva.    

hotel kotva

 

Caribbean World Hurghada

U soukromé krásné pláže v oblasti Soma Bay v Egyptě leží oblíbený hotel Caribbean World. Hotel je ideálním snoubením pobytu v klidné oblasti uprostřed rozlehlé zahrady pro milovníky klidu a odpočinku, tak místem pro děti a milovníky zábavy díky skluzavkám a dalším atrakcím. Pláž je průzračná, čistá a nepotřebujete boty do vody, na pláži samozřejmě nechybí plážový bar. Dovolená v tomto hotelu je ideální pro ty, kteří hledají krásnou pláž s pozvolným stupem do vody, stejně jako příjemný a vstřícný personál v klidné lokalitě Egypta.  

caribbean world

 

Globales Bouganvilla Mallorca

Na Baleárských ostrovech těžko nalezneme hotely, které poskytují výhodnou cenu ubytování se stravováním formou all inclusive, stejně jako je těžké na turisticky oblíbeném ostrově Mallorca najít poklidná místa. Obojí splňuje hotel Globales Bouganvilla, který leží v oblasti Sa Coma. Hotel sice leží od pláže zhruba 1,5 kilometru, ale nebojte, na pláž vás doveze pohodlně vláček, což ocení zejména děti. Obrovskou výhodou areálu je jeho rozlehlý aquapark. Pláž v Sa Coma je samozřejmě písčitá. Chcete na Mallorcu s all inclusive za rozumnou cenu a se spoustou vodních atrakcí? Zvolte tento hotel.

bouganvilla

 

Hotel Meryan Turecko

Velmi oblíbeným, skvěle hodnoceným a také velmi brzo vyprodaným hotelem je hotel Meryan v Turecku. Tento hotel je ideální pro poklidnou dovolenou jak pro rodiny, tak dvojice. Hosté si velmi chválí stravu hotelu stejně jako krásnou pláž. Pro jistotu si vezměte boty do vody, ale odměnou vám je průzračné krásné moře. Ke vstupu do moře můžete také využít molo. Pokud při výběru dovolené koukáte zejména na skvělé reference a hledáte místo pro týdenní či delší odpočinek, navštivte hotel Meryan.  

meryan

 

Hotel Mare Monte Beach

Přímo u nejdelší písčité pláže na ostrově Kréta se nachází hotel Mare Monte Beach. Další z výhod je jeho poklidná rodinná atmosféra, skvělá kuchyně a velký bazén uprostřed areálu. Velkou výhodou jsou slunečníky a lehátka na pláži zdarma, což v rámci Řecka a veřejných pláží není obvyklé. Hotel doporučujeme všem, kteří hledají příjemný a přátelský hotel u překrásné pláže pro maximum odpočinku.

mare monte

 

Hotel Žeravi Beach Bulharsko

Jedním z nejoblíbenějších hotelů v celém Bulharsku je hotel Žeravi. Skvělé reference a vysoká hodnocení napovídají, že hotel splní představu o skvělé dovolené téměř každému. Mezi výhody patří zejména vkusně vybavené pokoje, možnost ubytování až pro 6 osob a poloha hotelu téměř na pláži v letovisku Slunečné pobřeží. Pro děti nechybí animační klub v českém jazyce. Hotel je ideální pro ty, co preferují blízkou dovolenou letecky, kdy si pohodlně od skvělého all inclusive odskočíte na blízkou pláž a večer rádi vyrazíte za zábavou.

eravi

 

Hotel Aguamarina Club Menorca

Menorca je nejklidnějším Baleárským ostrovem, turistický ruch je zde regulován a velkou část ostrova tvoří chráněné přírodní památky. Jedním z mála hotelů, které poskytují zábavu pro děti formou českých animací a disponuje hotelovým aquaparkem, je právě hotel Aguamarina. Další velkou výhodou je poloha hotelu, který leží přímo nad krásnou písčitou pláží. Dovolená v Aguamarina hotelu je ideální pro ty, kteří hledají nevšední destinaci, ale přitom chtějí pohodlně využívat all inclusive a užít si rodinnou dovolenou plnou zábavy díky vodním atrakcím.

aguamarina

 

Hawaii Riviera Egypt

Hraje u vás roli při výběru dovolené zejména cena a přitom koukáte na kvalitu hotelu? Hotel Hawaii Riviera splňuje obojí. Jedná se o zrekonstruovaný areál s množstvím vyžití pro děti a dospělé, zejména díky vodním atrakcím. Nechybí samozřejmě all inclusive. Hotel je vhodný jak pro páry tak rodiny s dětmi. Na pláži nechybí plážový bar a skvělá je vzdálenost od letiště, které leží pouhých 20 kilometrů.

hawaii riviera

 

Pine Bay Holiday Turecko

Hotel Pine Bay je ideálním komplexem v Turecku pro ty, kteří milují vodu, jak formou mnoha vodních atrakcí v hotelovém aquaparku, tak díky několika plážím, kdy jedna z nich je oceněna Modrou vlajkou. Hotel navíc leží v areálu plným olivovníků a citrusových plodů. Dovolená je ideální pro ty, kteří rádi tráví dovolenou aktivně, hotel je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Děti si užijí množství zábavy díky animacím v češtině, stejně jako zábavy u bazénů a bazénků určených právě pro nejmenší.

pine bay

 

Thallasa and Spa Řecko pevnina

A nakonec hotel Thalassa and Spa na řecké pevnině. Pokud hledáte tradiční řecké komplexy, malé hotelové areály s členitým pobřežím a poklidnou atmosférou zvolte hotel Thalassa and Spa. Na pláž, kde nechybí plážový bar, slunečníky a lehátka v rámci all inclusive, se dostanete po schodech, pozor tedy pokud máte nějaké pohybové omezení. Hotel je jedním slovem úžasný pro ty, kteří milují klid, řeckou kuchyni, přírodu a malé útulné ubytování. Pokud vás navíc přestane bavit lenošení na pláži nebo Spa, můžete vyrazit na lodní výlety na oblíbené ostrovy jako Kefalonie nebo Zakynthos. Ideální možnost jak poznat Řecko

thalassa

 

Nenašli jste vysněnou dovolenou? Pokud máte pro dovolenou tanoven určitý limit a jak řešit současnou situaci, nechce se inspirovat ve velkém průvodci na téma dovolená 2020

Potřebujete poradit s výběrem dovolené? Kontaktujte nás na prodej@ca-magnolia, napište nám vaše požadavky, počet a věk děti v době návratu z dovolené a další informace, které považujete v rámci dovolené za důležité (nejčastěji to bývá konkrétní země, místo odletu, strava a cena). My se vám následně ozveme a zpracujeme nabídky.

 

tlatko zjezdy

 

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás. Pokud máte otázky ohledně cestovního ruchu a dovolené, také neváhejte. 

 magnolia bok

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2020 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.