Kontakt

O mně

 

Dobrý den, ahoj. Jmenuji se Míša a v cestovním ruchu se pohybuji již od roku 2007, tehdy jsem nadšeně začala studovat cestovní ruch na vysoké škole. Cestování a zejména zahraniční destinace s pobyty u moře spojené s odpočinkem byly však mé hobby dávno předtím. Při a po vysoké škole jsem pracovala v cestovní kanceláři, v největších cestovních agenturách a posléze se stala spoluvlastníkem cestovní agentury, kterou jsem budovala přes 7 let. Z osobních důvodů jsem však musela agenturu po letech opustit. Cestovní ruch je však stále moje obrovské hobby.

MN

 

Moje nadšení z cestování však neopadlo. Píšu pro vás nadále články s tipy na skvělou dovolenou a rady kam a kdy vyrazit. V článcích narazíte určitě na více poskytovatelů služeb. Proč? Protože se snažím odkazovat vždy na ty, kteří jsou v dané oblasti, u daného hotelu těmi nejlepšími, kteří vám dovolenou zajistí. Pokud máte nějaké nápady, jak web vylepšit. Budu ráda, když mě kontaktujete.

 

Web provozuje

Michaela Novotná

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Podporujemi web Dovolenasnejmensimi.cz, který seskupuje informace a tipy na téma dovolená s dětmi. Také web věnující se tématu dovolená v ČR

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

Copyright © 2016 - 2024 Michaela Novotná Všechna práva vyhrazena.