Kontakt

O mně

 

Dobrý den, ahoj. Jmenuji se Míša a v cestovním ruchu se pohybuji již od roku 2007, tehdy jsem nadšeně začala studovat cestovní ruch na vysoké škole. Cestování a zejména zahraniční destinace s pobyty u moře spojené s odpočinkem byly však mé hobby dávno předtím. Při a po vysoké škole jsem pracovala v cestovní kanceláři, v největších cestovních agenturách a posléze se stala spoluvlastníkem cestovní agentury, kterou jsem budovala přes 7 let. Z osobních důvodů jsem však musela agenturu po letech z řídících pozic opustit.

 

Moje nadšení z cestování však neopadlo. Píšu pro vás nadále články s tipy na skvělou dovolenou a rady kam a kdy vyrazit. V článcích narazíte určitě na více poskytovatelů služeb. Proč? Protože se snažím odkazovat vždy na ty, kteří jsou v dané oblasti, u daného hotelu těmi nejlepšími, kteří vám dovolenou zajistí. Pokud máte nějaké nápady, jak web vylepšit. Budu ráda, když mě kontaktujete.

 

Web provozuje

Michaela Novotná

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Podporujemi web Dovolenasnejmensimi.cz, který seskupuje informace a tipy na téma dovolená s dětmi. Také web věnující se tématu dovolená v ČR

K 9. 4. se ruší veškerá omezení pro návrat do ČR ze zahraničí. 

Vstup do Chorvatska od 9. 4. 2022 bez omezení, Itálie od 1. 5. 2022

Vyhledávání

Nejnovější články

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

Copyright © 2016 - 2022 Všechna práva vyhrazena.