Gran Canaria, dovolená na Kanárských ostrovech

maspalomas zpad slunce

 

Gran Canaria

Malý kontinent uprostřed oceánu, proč ho navštívit?

Když jsem před dvěma týdny letěla na Gran Canarii, moje představa byla taková, že se bude jednat o hornatější Fuerteventuru. Vnitrozemí a jeho nádhera mi ale vyrazila dech a pláže dostaly zase jiný rozměr než na zmíněné Fuerteventuře

Thajsko dovolená Koh Samui

O dovolené v Thajsku by se dala napsat minimálně kniha, jak je země pestrá. V článku se tedy zaměřím na známý a úžasný ostrov ke strávení dovolené, Koh Samui. 

Kanárské ostrovy, dovolená po celý rok

Velmi často slýcháme "byl jsem na Kanárských ostrovech" a "na Kanárech je pěkně". Je na čase se ale rozepsat o tom, co je pro který ostrov specifické, protože každý je úplně jiný :-). A každý nabízí mnoho. Při každé návštěvě nového ostrova jsem byla ohromena rozdíly a také tím, co všechno je možné na jednom ostrově vidět. 

Kam na podzim k moři?

Podzim je krásný, co si ale budeme namlouvat. Milovníci tepla se po prvních deštivých dnech začnou poohlížet po tom, kam vyrazit na podzim k moři. Podzim naštěstí přeje i cestování s cestovními kancelářemi, kde ty nejlepší nezaspaly dobu a přinášejí novinky a cenově skvělé pobyty v teple. Čtěte 6 tipů kam na podzim k moři. Období se týká října, listopadu a začátku prosince.

Gradac Chorvatsko, aneb kam do Chorvatska část 3.

Pokud nevíte kam vyrazit do Chorvatska, tak přináším čerstvé postřehy z Jižní Dalmácie a jak název článku napovídá, bude věnován Gradacu a všemu, co nás v září zaujalo. Jako minulý rok jsme využily cestovní kancelář a za skvělou cenu vyrazily s kamarádkou. 

Crikvenica dovolená, aneb kam do Chorvatska část 2.

Dnes se zaměřím na sever Chorvatska, pokud tedy nevíte kam do Chorvatska, napsala jsem druhý díl stejnojmenného článku. Crikvenica je letovisko v Kvarnerském zálivu. Pokud si vyberete Crikvenici na dovolenou, z pláže budete koukat na ostrov Krk, který leží naproti. V lokalitě vidím nesporné výhody a o ty se s vámi podělím. 

Fuerteventura dovolená, ráj pláží v Atlantiku

Přemýšlíte nad dovolenou na Fuerteventuře? Fuerteventura je jedním z Kanárských ostrovů. Každý ostrov, ač tvoří souostroví, je úplně jiný. Typickým znakem pro ostrov Fuerteventura jsou právě pláže, což z ní dělá ideální místo pro strávení dovolené. Přináším podrobný přehled, kam se na Fuerteventuře vydat a jaká dovolená je ta nejleší pro vás. Nechybí samozřejmě tipy na konkrétní zájezdy a ubytování.  

Červencové svátky 2017 Dovolená

Červencové svátky nám letos krásně vychází na středu a čtvrtek. Pokud si tedy vezmete den dovolené, získáte 5 dní volna a k 9 dennímu odpočinku vám postačí v práci nahlásit 3 dny nepřítomnosti. To by byla škoda tohoto volna nevyužít k dovolené a odpočinku. 

Kemp Roca Grossa - levná dovolená ve Španělsku

Mám pro vás tip na levnou dovolenou u moře ve Španělsku, pokud vám vyhovuje cesta na dovolenou autobusem, týden v kempu Roca Grossa vás vyjde na 5 tis. s polopenzí a dopravou. A hlavně, nesporná výhoda tohoto kempu je ta, že leží v krásné přírodě a klidu. Takže pokud si chcete dát měnší návrat do divočiny, doporučuji, má to něco do sebe. 

Strana 1 z 2

 

Články dle zemí: 

Evropa:

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Costa Brava

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

 

 

 

Afrika:

Kapverdy

web

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytvání informací a rad. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2018 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.