Marsa Matrouh, nová destinace v Egyptě

 

Marsa Matrouh je dosud neobjevená perla Středozemního moře, známá svými křišťálově čistými vodami, bílými písečnými plážemi a uvolněnou atmosférou. Tento egyptský klenot se nachází přibližně 240 kilometrů západně od Alexandrie a je oblíbenou destinací pro ty, kteří hledají odpočinek. Jak, kdy a kam vyrazit do Marsa Matrouh na dovolenou? Pojďme se podívat blíže. 

Kam v květnu k moři? Do tepla a za super ceny

 

Květen se blíží a s ním i touha po slunci, plážích a dobrodružství u moře. Pro Čechy, kteří hledají ideální destinaci pro svou májovou dovolenou, je spousta skvělých možností kam vyrazit v květnu k moři. Zde je několik oblíbených a vhodných destinací, které stojí za zvážení tím, že můžete očekávat jak skvělé počasí, tak klidnou dovolenou a cenově výhodné zájezdy či leteky a ubytování mimo hlavní sezónu.

Kam v dubnu k moři? 13 tipů na super destinace

 

Duben přináší ideální příležitost vyrazit k moři a užít si odpočinku v teple, zatímco u nás je jaro teprve v plenkách. Pokud stále váháte, kam se vydat, přinášíme vám 13 návrhů na destinace, kde můžete v dubnu zažít dokonalé spojení relaxace a slunečného počasí, stejně jako si užít koupání v moři. Každá země má své jedinečné kouzlo, a my vám ukážeme, proč právě v dubnu stojí za to vydat se do tepla.

Kam v lednu k moři? 10 tipů s odlety z České republiky

Zvažujete lednový útěk za sluncem a teplem? Váháte kam v lednu k moři, ať už do exotiky nebo naopak co nejblíže, protože preferujete krátké lety? Pojďme se blíže podívat na nejoblíbenější destinace pro tento rok. 

 

Chorvatsko na lodi: Jak si naplánovat první plavbu?

Máte kapitánské zkoušky za sebou a čeká vás první samostatná plavba na soukromé lodi? Začněte cestu plánovat co nejdříve, ať zúročíte své čerstvé znalosti a ověříte si je v praxi. Jedině tak se z vás postupně stanou zkušení kapitáni.

 

Kam v Marsa Alam? 7 tipů na TOP ubytování

 

Připravili jsme pro vás přehled skvěle hodnocených hotelů v lokalitě Marsa Alam tak, abyste už nemuseli hledat, která dovolená v Egyptě v této lokalitě bude ta nejlepší. Kam v Marsa Alam k všeobecné spokojenosti?

Váháte, kam do exotiky? Inspirujte se 6 tipy s přímými lety z Prahy

 

Exotické zájezdy nebyly nikdy dostupnější. Co tím myslíme? Přímé lety z Prahy, vzdálenost některých lokalit a cena zájezdu za cenu dovolené ve Středomoří. To jsou hlavní bonusy. Nechte se tedy inspirovat, kam vyrazit do exotiky na podzim, v zimě, na jaře či v létě. 

Kam do Řecka na dovolenou 2024? 30 tipů na skvělé zájezdy

 

Zvažujete kam do Řecka na dovolenou a váháte, kterou lokalitu vybrat k největší spokojenosti? Od toho je tu nový článek. Pomůže vám vybrat jak ostrov, tak i hotel v konkrétní destinacipodle toho jaké máte pro svojí dovolenou preference. V Řecku leží okolo 3 000 ostrovů a stovky kilometrů pláží na pevnině, stejně jako desetitisíce ubytování od velkých hotelů po malé penziony, záleží tedy jen na tom, co od dovolené očekáváte.  

 

Dovolená Řecko Kos - 8 tipů na skvělé hotely

Chystáte se navštívit ostrov Kos a váháte kam vyrazit? Jste pár, cestujete ve skupině nebo chcete zažít perfektní dovolenou s dětmi? Připravila jsme pro vás průvodce výběrem dovolené na tomto překrásném řeckém ostrově, který jsem měla možnost procestovat křížem krážem s návštěvou desítek hotelů.  

Kam na dovolenou do Tuniska?

Tunisko je zemí, která potěší milovníky sluníčka, pláží, orientální kuchyně a skvělých hotelových komplexů. Stejně tak jako je skvělou variantou, kde strávit podzim u moře. Připravili jsme pro vás článek s tipy na skvělé hotely a informace, které vám přiblíží tuto skvělou lokalitu a pomohou vybrat dovolenou v Tunisku a kam do Tuniska

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

Copyright © 2016 - 2024 Michaela Novotná Všechna práva vyhrazena.