Thajsko dovolená Koh Samui

O dovolené v Thajsku by se dala napsat minimálně kniha, jak je země pestrá. V článku se tedy zaměřím na známý a úžasný ostrov ke strávení dovolené, Koh Samui. 

Kanárské ostrovy, dovolená po celý rok

Velmi často slýcháme "byl jsem na Kanárských ostrovech" a "na Kanárech je pěkně". Je na čase se ale rozepsat o tom, co je pro který ostrov specifické, protože každý je úplně jiný :-). A každý nabízí mnoho. Při každé návštěvě nového ostrova jsem byla ohromena rozdíly a také tím, co všechno je možné na jednom ostrově vidět. 

Kam na podzim k moři?

Podzim je krásný, co si ale budeme namlouvat. Milovníci tepla se po prvních deštivých dnech začnou poohlížet po tom, kam vyrazit na podzim k moři. Podzim naštěstí přeje i cestování s cestovními kancelářemi, kde ty nejlepší nezaspaly dobu a přinášejí novinky a cenově skvělé pobyty v teple. Čtěte 6 tipů kam na podzim k moři. Období se týká října, listopadu a začátku prosince.

Gradac Chorvatsko, aneb kam do Chorvatska část 3.

Pokud nevíte kam vyrazit do Chorvatska, tak přináším čerstvé postřehy z Jižní Dalmácie a jak název článku napovídá, bude věnován Gradacu a všemu, co nás v září zaujalo. Jako minulý rok jsme využily cestovní kancelář a za skvělou cenu vyrazily s kamarádkou. 

Crikvenica dovolená, aneb kam do Chorvatska část 2.

Dnes se zaměřím na sever Chorvatska, pokud tedy nevíte kam do Chorvatska, napsala jsem druhý díl stejnojmenného článku. Crikvenica je letovisko v Kvarnerském zálivu. Pokud si vyberete Crikvenici na dovolenou, z pláže budete koukat na ostrov Krk, který leží naproti. V lokalitě vidím nesporné výhody a o ty se s vámi podělím. 

Fuerteventura dovolená, ráj pláží v Atlantiku

Fuerteventura je jedním z Kanárských ostrovů. Každý ostrov, ač tvoří souostroví, je úplně jiný. Typickým znakem pro ostrov Fuerteventura jsou právě pláže, což z Fuerteventury dělá ideální místo pro strávení dovolené. Já se sem vypravila v březnu s trochou obav, jestli v oceánu neumrznu a pro cestovní agenturu Magnolia přináším čerstvé informace.

Červencové svátky 2017 Dovolená

Červencové svátky nám letos krásně vychází na středu a čtvrtek. Pokud si tedy vezmete den dovolené, získáte 5 dní volna a k 9 dennímu odpočinku vám postačí v práci nahlásit 3 dny nepřítomnosti. To by byla škoda tohoto volna nevyužít k dovolené a odpočinku. 

Kemp Roca Grossa - levná dovolená ve Španělsku

Mám pro vás tip na levnou dovolenou u moře ve Španělsku, pokud vám vyhovuje cesta na dovolenou autobusem, týden v kempu Roca Grossa vás vyjde na 5 tis. s polopenzí a dopravou. A hlavně, nesporná výhoda tohoto kempu je ta, že leží v krásné přírodě a klidu. Takže pokud si chcete dát měnší návrat do divočiny, doporučuji, má to něco do sebe. 

Villa Jelena Brist, skvělý typ na Chorvatsko - recenze

Příjemné je, když objevíte krásnou lokalitu ke strávení dovolené nedaleko České republiky. O Bristu jsem psala v minulém článku. Možností ubytování v této lokalitě je samozřejmě povícero. Dovolenou v Chorvatsku jsem kupovala jako zájezd přes naší agenturu. Díky skvělé jarní akci s autobusovou dopravou za polovic. Rozhodla jsem se pro Penzion Jelena. Kompletní recenzi máte zde.

Strana 1 z 2

web

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytvání informací a rad. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2017 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.