Dovolená na Mallorce, 7 tipů na skvělé zájezdy 

 

Mallorca dovolená: ostrov Mallorca je jedním z Baleárských ostrovů, pohodlně dostupných z ČR za necelý tři hodiny a nabízející naprosto skvělou variantu, kde strávit dovolenou u moře. My vám navíc přinášíme 7 tipů na skvělá ubytování a na konci článku nebude chybět doporučení, kam se vypravit na výlet, protože Mallorca nejsou pouze hotely a pláže, ale také nezapomenutelné krápníkové jeskyně nebo malé vesničky v centru ostrova.

Kam na jarní prázdniny 2020?

Možností, kam vyrazit je spousta. Od zasněžených Alp, přes jarní pobyty u moře, po ubytování na horách v České republice. Hledáte tipy, kam vyrazit? Nechte se inspirovat. 

10 tipů na oblíbené zájezdy klientů CA Magnolia

Přejeme všem krásný vstup do nového roku 2020 a zde je 10 nejoblíbenějších hotelů pro rodinnou dovolenou, které vedou žebříčku zájmu u naší agentury. Proklikem na název hotelu získáte kompletní informace o dovolené.  

Turecko dovolená

15 skvělých tipů kam vyrazit

Turecko zažilo v roce 2019 obrovský cestovatelský boom a stalo se jednou z nejnavštěvovanějších letních destinací, zejména pro rodiny s dětmi. Hotelové komplexy nabízejí obrovské množství zábavy pro děti i dospělé. Dominují ubytování se stravou formou all inclusive, pláže jsou široké, vhodné pro koupání a letní sezóna trvá v Turecku od května do října. Poptávka po Turecku je již nyní velká. Sledujte našich 15 tipů na skvěle hodnocené a oblíbené hotely pro dovolenou v Turecku a nechte se inspirovat. 

Zanzibar, vycházející hvězda dovolených

 

Zanzibar dovolená: Jednou z nejvhodnějších podzimních, zimních a jarních destinací pro dovolenou u moře je Zanzibar. Ostrov, který se postupně stává stále oblíbenější destinací cestovatelů z celého světa. Zanzibar leží v rovníkové Africe a dle statistik je jednou z nejbezpečnějších zemí v Africe. Ostrov nabízí mnohá nej, od bělostných pláží omývaných Indickým oceánem po krásné resorty s all inclusive.

Dovolená First minute 2020, 12 tipů

 

Se začátkem září, maximálně října se každoročně spouští First Minute nabídky dovolené pro následující rok. First Minute dovolená vrcholí většinou do posledního dne v měsíci lednu, tedy 31. 1. First Minute dovolená je ideální variantou zejména pro početnější rodiny a široký výběr ubytovacích kapacit. Třetí výhodou je, že dovolenou většinou hradíte natříkrát, takže se platby pěkně rozprostřou. Navíc, nemusíte se nervovat zdalu budou nějaké last minuty. Přinášíme článek s tipy na výhodnou dovolenou First minute. Jednotlivé služby se v čase mohou měnit, pro oficiální nabídku a aktuální cenu si rozklikněte název hotelu. 

sea 418742 640

Egypt dovolená - 11 tipů na kvalitní hotely 

 

Jde vám hlava kolem při pročítání a vybírání nejvhodnějších hotelů pro dovolenou v Egyptě? Od toho jsme připravili článek na téma Egypt dovolená - 11 tipů na dobře recenzované hotely. Egypt je jedna z destinací, kde je nabídka hotelů opravdu velmi široká a je zemí kam ročně přibývá nejvyšší počet recenzí cestovatelů na diskuzních fórech. Šíře poskytovaných služeb ve zmíněných hotelech se samozřejmě může časem měnit, proto tedy, pro aktuální a oficiální informace si vždy rozklikněte název hotelu. Na konci článku naleznete hotely s aktuální akcí léto 2020 Dítě Zdarma.

egypt dovolená

Tenerife dovolená, ostrov přírodních pokladů

 

Pokud bychom se měli zamyslet nad tím, co je pro Tenerife a dovolenou zde typické, tak je to skvělé klima a rozmanitost. Na Tenerife vládne celoročně skvělé počasí, zejména na západní a jižní straně ostrova. Za druhé, ostrov je velmi rozmanitý. Ráno můžete vystoupat na nejvyšší horu Španělska a odpoledne se koupat a opalovat na pláži. Článek Tenerife dovolená odkazuje jak na ubytování v rámci samostatné cesty, tak popisuje jednotlivé lokality a odkazuje na zájezdy s CK. 

 

Řecko dovolená, nevíte kam vyrazit? 30 tipů na zájezdy

 

Řecko dovolená: zvažujete dovolenou v Řecku a váháte, kterou lokalitu vybrat k největší spokojenosti? Od toho je tu náš nový článek, pomůže vám vybrat jak ostrov, tak i hotel v konkrétní destinaci, podle toho jaké máte pro svojí dovolenou preference. V Řecku leží okolo 3 000 ostrovů a stovky kilometrů pláží na pevnině. Vybrali jsme proto nejoblíbenější lokality, kam se pohodlně dostanete přímými lety. 

Strana 1 z 3

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás. Pokud máte otázky ohledně cestovního ruchu a dovolené, také neváhejte. 

 magnolia bok

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2020 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.