First minute 2021, tipy na skvělé zájezdy

 

Už se těšíte na léto u moře? Využijte First minute 2021, nabídky do oblíbených destinací. Jak je to se zájezdy zakoupenými v této nejisté době? Stornopodmínky zájezdů se změnily, smlouvy jsou připraveny tak, aby zálohy byly co nejnižší a v případě, že nebude zájezd realizován budou klientům vráceny peníze, nikoliv vouchery, pokud si tak nepřejí. Vouchery vydané 2020 samozřejmě můžete uplatnit. Nyní se podíváme tipy, které by vám neměly uniknout. 

Dovolená Tunisko 2020/2021

Tunisko je zemí, která potěší milovníky sluníčka, pláží, orientální kuchyně a skvělých hotelových komplexů. Stejně tak jako je skvělou variantou, kde strávit podzim u moře. Připravili jsme pro vás článek s tipy na skvělé hotely a informace, které vám přiblíží tuto skvělou lokalitu a pomohou vybrat dovolenou v Tunisku

Dovolená na Mallorce

7 tipů na skvělé zájezdy a další užiteční informace

 

Mallorca dovolená: ostrov Mallorca je jedním z Baleárských ostrovů, pohodlně dostupných z ČR za necelý tři hodiny letu a nabízející naprosto skvělou variantu, kde strávit dovolenou u moře. My vám navíc přinášíme 7 tipů na skvělá ubytování a na konci článku nebude chybět doporučení, kam se vypravit na výlet, protože Mallorca nejsou pouze hotely a pláže, ale také nezapomenutelné krápníkové jeskyně nebo malé vesničky v centru ostrova. Na Mallorcu by se mělo začít létat od 1. 7. 2020 bez omezení při cestě tam i zpět. 

Kam na jarní prázdniny?

Možností, kam vyrazit na jarní prázdniny je spousta. Od zasněžených Alp, přes jarní pobyty u moře, po ubytování na horách v České republice. Hledáte tipy, kam vyrazit? Nechte se inspirovat. Samozřejmě dnes se vše odvíjí od koronaviru, ale vhodné destinace se nemění. 

Turecko dovolená 2020 - 15 skvělých tipů kam na dovolenou

Turecko dovolená: Hotelové komplexy nabízejí obrovské množství zábavy pro děti i dospělé. Dominují ubytování se stravou formou all inclusive, pláže jsou široké, vhodné pro koupání a letní sezóna trvá v Turecku od května do října. Poptávka po Turecku je letos, zejména vlivem koronaviru směřována zejména na podzim či srpen. Sledujte našich 15 tipů na skvěle hodnocené a oblíbené hotely pro dovolenou v Turecku a nechte se inspirovat. Předpokládané otvření hranic s Tureckem by se mělo udát v srpnu či září.  

Zanzibar dovolená 

Zanzibar dovolená: Jednou z nejvhodnějších podzimních, zimních a jarních destinací pro dovolenou u moře je Zanzibar. Ostrov, který se postupně stává stále oblíbenější destinací cestovatelů z celého světa. Zanzibar leží v rovníkové Africe a dle statistik je jednou z nejbezpečnějších zemí v Africe. Ostrov nabízí mnohá nej, od bělostných pláží omývaných Indickým oceánem po krásné resorty s all inclusive.

Dovolená Egypt 

11 tipů na kvalitní hotely a další důležité informace pro dovolenou

Jde vám hlava kolem při pročítání a vybírání nejvhodnějších hotelů pro dovolenou v Egyptě? Od toho jsme připravili článek na téma Egypt dovolená - 11 tipů na dobře recenzované dovolené. Šíře poskytovaných služeb ve zmíněných hotelech se samozřejmě může časem měnit, proto tedy, pro aktuální a oficiální informace si vždy rozklikněte název hotelu.

 

egypt dovolená

Tenerife dovolená, ostrov přírodních pokladů

 

Pokud bychom se měli zamyslet nad tím, co je pro Tenerife a dovolenou zde typické, tak je to skvělé klima a rozmanitost. Na Tenerife vládne celoročně skvělé počasí, zejména na západní a jižní straně ostrova. Za druhé, ostrov je velmi rozmanitý. Ráno můžete vystoupat na nejvyšší horu Španělska a odpoledne se koupat a opalovat na pláži. Článek Tenerife dovolená odkazuje jak na ubytování v rámci samostatné cesty, tak popisuje jednotlivé lokality a odkazuje na zájezdy s CK. První odlety pro letní dovolenou na Tenerife startují 3. 7. 2020. Kupujte připojištění Extra a nemusíte se bát případné karantény, pojiš´tovna vám vzniklé náklady uhradí. 

 

Řecko dovolená 2020 - 30 tipů na skvělou dovolenou

 

Řecko dovolená: zvažujete dovolenou v Řecku a váháte, kterou lokalitu vybrat k největší spokojenosti? Od toho je tu náš nový článek, pomůže vám vybrat jak ostrov, tak i hotel v konkrétní destinaci, podle toho jaké máte pro svojí dovolenou preference. V Řecku leží okolo 3 000 ostrovů a stovky kilometrů pláží na pevnině. Vybrali jsme proto nejoblíbenější lokality, kam se pohodlně dostanete přímými lety. Vycestovat do Řecka bez omezení je možné od 1. 7. 2020, nové zájezdy jsou již k dispozici. Přikupujte k dovolené připojištění Extra, které hradí neduhy spojené s možnými omezeními a karanténou.  

Strana 1 z 3

 

 

Aktuality 

6. 9. 2020 kam nyní k moři? Ideální počasí a žádná omezení vás nečekají v Bulharsku, Řecku a Tunisu. 

Kam na podzim na dovolenou  k moři? V listopadu na Kapverdy a Kanárské ostrovy či do Egypta. O otevření hranic těchto států zatím nemáme informace. 


Slibovaná možnost extra připojištění na onemocnění nebo komplikace spojené s onemocněním COVID v zahraničí je již k dispozici

chata300x300

Vyhledávání

Nejnovější články

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

Copyright © 2016 - 2020 more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.