Zanzibar dovolená 2019/2020

 

Zanzibar dovolená: Jednou z nejvhodnějších podzimních, zimních a jarních destinací pro dovolenou u moře je Zanzibar. Ostrov, který se postupně stává stále oblíbenější destinací cestovatelů z celého světa. Zanzibar leží v rovníkové Africe a dle statistik je jednou z nejbezpečnějších zemí v Africe. Ostrov nabízí mnohá nej, od bělostných pláží omývaných Indickým oceánem po krásné resorty s all inclusive.

First minute 2020, první skvělé hotely v prodeji!

 

S prvními zářijovými dny se rozšiřuje nabídka prvních first minute zájezdů pro nadcházející sezónu 2020 u moře. Proč už se nyní zabývat následujícím rokem? Odpověď je jednoduchá, s podzimem bude odhalena nejširší nabídka hotelů a jak všichni ví, to nejlepší bývá vyprodáno jako první. Proto tedy, sledujte naše tipy na skvělé hotely pro first minute 2020 nákup dovolené. Jednotlivé služby se v čase mohou měnit, pro oficiální nabídku a aktuální cenu si rozklikněte název hotelu. 

sea 418742 640

Egypt dovolená, 10 tipů na skvělé hotely

 

Jde vám hlava kolem při pročítání a vybírání nejvhodnějších hotelů v Egyptě? Od toho jsme připravili článek na téma Egypt dovolená - 10 tipů na dobře recenzované hotely. Egypt je jedna z destinací, kde je nabídka hotelů opravdu velmi široká a je zemí kam ročně přibývá nejvyšší počet recenzí cestovatelů na diskuzních fórech. Šíře poskytovaných služeb ve zmíněných hotelech se samozřejmě může časem měnit, proto tedy, pro aktuální a oficiální informace si vždy rozklikněte název hotelu.

egypt dovolená

Tenerife dovolená, ostrov přírodních pokladů

 

Pokud bychom se měli zamyslet nad tím, co je pro Tenerife a dovolenou zde typické, tak je to skvělé klima a rozmanitost. Na Tenerife vládne celoročně skvělé počasí, zejména na západní a jižní straně ostrova. Za druhé, ostrov je velmi rozmanitý. Ráno můžete vystoupat na nejvyšší horu Španělska a odpoledne se koupat a opalovat na pláži. Článek Tenerife dovolená odkazuje jak na ubytování v rámci samostatné cesty, tak popisuje jednotlivé lokality a odkazuje na zájezdy s CK. 

 

Řecko dovolená 2019/2020, nevíte kam? Tipy na zájezdy

 

Zvažujete dovolenou u moře v Řecku a váháte, kterou lokalitu vybrat k největší spokojenosti? Od toho je tu náš nový článek Řecko dovolená, pomůže vám vybrat jak ostrov, tak i hotel v konkrétní destinaci, podle toho jaké máte pro svojí dovolenou preference. Čtěte dále článek Řecko dovolená, aneb kam do Řecka na dovolenou. Berte prosím na vědomí, že jednotlivé termíny, ceny a služby se neustále mění, proto pro oficiální popis hotelu si vždy rozklikněte jeho název. 

Recenze Royal Horizons Boa Vista Kapverdské ostrovy

 

S paní Vlaďkou jsme vybírali nejvhodnější dovolenou pro její rodinu na Kapverdách na přelom června a července 2018. Rozhodnutí padlo na hotel Royal Horizons BoaVista (bývalý Royal Decameron) na ostrově Boa Vista na Kapverdách. Jsme nyní nesmírně vděční klientce, že nám o své dovolené napsala recenzi a poskytla fotografie.  A věřte, takto obsáhlou recenzi jinde nenajdete J. Mockrát děkujeme za cenné informace, které pomůžou dalším cestovatelům.

pláž u hotelu New Horizons Boa Vista

Dovolená se psem v zahraničí, zvládneme to?

 

Pes je člen rodiny, co si budeme povídat. Většina majitelů řeší otázku při plánování letní dovolené, zdali čtyřnohého kamaráda vzít s sebou nebo ne. Vzhledem k tomu, že u nás doma se povaluje jenom kočka, zeptali jsme se Moniky, jak dovolenou se psem užít, na co je třeba dbát před cestou a jaká místa jsou ideální. Monika nejen, že vlastní Oggyho, stafordšírského bulteriéra, ale s přítelem také provozují kamenný obchod a eshop, věnující se právě psům. Téme je tedy jasné, dovolená se psem v zahraničí, jak se co nejlépe připravit

Dovolená s dětmi u moře, 10 tipů na dovolenou s all inclusive a zábavou pro děti

 

Najít vhodnou dovolenou pro více člennou rodinu bývá někdy nadlidský úkol. Dnes se proto zaměříme na hotely, které nejen, že přinesou vytoužený relax u moře pro rodiče, ale také zábavu a zážitky pro vaše děti. Vše s All inclusive a pár kroků od pláže. Na konci článku, jako bonus, naleznete ke stažení přehled hotelů, které poskytují ubytování pro 2 dospělé osoby a 3 děti. Dovolená s dětmi u moře může začít. 

Gran Canaria, dovolená u moře po celý rok

 

Gran Canaria dovolená: Velmi těžko se hledá lepší destinace, než jsou Kanárské ostrovy z pohledu jejich dostupnosti, celoročního klima, infrastruktury, nádherné přírody, slunce a koupání. Tentokrát věnujeme článek ostrovu Gran Canaria, který je úžasným místem pro všechny, kteří hledají rozmanitou dovolenou, od přírodních vulkanických pláží, umělých pláží s bilým pískem, po hornaté vnitrozemí a vulkanické krátery. A kdy ostrov navštívit? Kdykoliv během roku

Strana 1 z 3

 

Aktuality cestovní agentury Magnolia

10. 11. 2019

Nejbližší volný termín pro odlety do Egypta je 23. 11. 2019

Nejbližší odlety na Kapverdy 22. 11. 2019

Pro odlety k moři následujících 14 dní, je možnost navštívit Kanárské ostrovy nebo exotiku - Mexiko, Mauricius atd. 

Pro ověření termínů volejte 732 893 316, CA Magnolia

Vyhledávání

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás.  

 magnolia bok

 

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.