Kam letos do Řecka na dovolenou 2019?

Dovolená v Řecku 2019, jakou destinaci vybrat?

Zvažujete dovolenou u moře v Řecku a váháte, kterou lokalitu vybrat k největší spokojenosti? Od toho je tu náš nový článek, pomůže vám vybrat jak ostrov či destinaci v Řecku, tak odkazuje na oblíbené a ověřené ubytování v jednotlivých letoviscích.  

Royal Horizons Boa Vista, obsáhlá recenze 2018

Recenze Royal Horizons Boa Vista

S paní Vlaďkou jsme vybírali nejvhodnější dovolenou pro její rodinu na Kapverdách na přelom června a července 2018. Rozhodnutí padlo na hotel Royal Horizons (bývalý Royal Decameron) na ostrově Boa Vista na Kapverdách. Jsme nyní nesmírně vděční klientce, že nám o své dovolené napsala recenzi a poskytla fotografie.  A věřte, takto obsáhlou recenzi jinde nenajdete J. Mockrát děkujeme za cenné informace, které pomůžou dalším cestovatelům.

pláž u hotelu New Horizons Boa Vista

Dovolená se psem v zahraničí

Pes je člen rodiny, co si budeme povídat. Většina majitelů řeší otázku při plánování letní dovolené, zdali čtyřnohého kamaráda vzít s sebou nebo ne. Vzhledem k tomu, že u nás doma se povaluje jenom kočka, zeptali jsme se Moniky, jak dovolenou se psem užít, na co je třeba dbát před cestou a jaká místa jsou ideální. Monika nejen, že vlastní Oggyho, stafordšírského bulteriéra, ale s přítelem také provozují kamenný obchod a eshop, věnující se právě psům.

Dovolená u moře s dětmi 2019

Najít vhodnou dovolenou pro více člennou rodinu bývá někdy nadlidský úkol. Dnes se proto zaměřím na hotely, které nejen, že přinesou vytoužený relax u moře pro rodiče, ale také zábavu a zážitky pro vaše děti. Vše s All inclusive a pár kroků od pláže. Na konci článku, jako bonus, naleznete ke stažení přehled hotelů, které poskytují ubytování pro 2 dospělé osoby a 3 děti. 

 

Gran Canaria, dovolená na Kanárských ostrovech

Velmi těžko se hledá lepší destinace, než Kanárské ostrovy z pohledu jejich dostupnosti, celoročního klima, infrastruktury, nádherné přírody, slunce a koupání. Tentokrát věnuji článek ostrovu Gran Canaria a pokusím se popsat a poradit tak, abyste svoji dovolenou vybrali k nejvyšší spokojenostiTento článek popisuje možnosti, co na ostrově vidět, jak se na něho dopravit a odkazuje i na konkrétní zájezdy či ubytování.

Thajsko dovolená Koh Samui

O dovolené v Thajsku by se dala napsat minimálně kniha, jak je země pestrá. V článku se tedy zaměřím na známý a úžasný ostrov ke strávení dovolené, Koh Samui, kde jsme strávili tři týdny, zatímco u nás vládl podzim. 

Kanárské ostrovy, dovolená po celý rok

Plánujete dovolenou na Kanárských ostrovech a nevíte, který ostrov je pro vás ten pravý? Jste dvojice dobrodruhů, rodina s dětmi nebo cestujete sám? Kanárské ostrovy mají pro každého tu pravou lokalitu a ostrov. Snad jedině, neuspokojí ty, kteří milují vyhřáté moře nad 26 C. Je tedy čase se rozepsat o tom, co je pro který ostrov specifické, protože každý je úplně jiný. Dovolenou zde pořídíte po celý rok a stačí vám platný občanský průkaz. 

Kam na podzim k moři?

Podzim je krásný, co si ale budeme namlouvat. Milovníci tepla se po prvních deštivých dnech začnou poohlížet po tom, kam vyrazit na podzim k moři. Podzim naštěstí přeje i cestování s cestovními kancelářemi, kde ty nejlepší nezaspaly dobu a přinášejí novinky a cenově skvělé pobyty v teple. Čtěte 6 tipů kam na podzim k moři. Období se týká zejména října, listopadu a začátku prosince. V září máme ve Středozemí pořád krásně. 

Gradac Chorvatsko dovolená, kam do Chorvatska část 3.

Pokud nevíte kam vyrazit do Chorvatska, tak přináším postřehy z Jižní Dalmácie a jak název článku napovídá, bude věnován Gradacu a všemu, co nás v září zaujalo. Pokud tedy váháte, kam letos do Chorvatska, čtěte dál. Jako minulý rok jsme využily cestovní kancelář a za skvělou cenu vyrazily s kamarádkou. 

Strana 1 z 2

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů a dostupnost).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytování informací, rad a tipů na bezvadnou dovolenou u moře i jinde. Sami milujeme cestování a objevování nových míst a nechybí nám ani oficiální vzdělání v cestovním ruchu. Na trhu nás najdete od roku 2011. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na:

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.