First minute 2020, první skvělé hotely v prodeji!

S prvními zářijovými dny se rozšiřuje nabídka prvních first minute zájezdů pro nadcházející sezónu 2020 u moře. Proč už se nyní zabývat následujícím rokem? Odpověď je jednoduchá, s podzimem bude odhalena nejširší nabídka hotelů a jak všichni ví, to nejlepší bývá vyprodáno jako první. Proto tedy, sledujte naše tipy na skvělé hotely pro first minute 2020 nákup dovolené. Jednotlivé služby se v čase mohou měnit, pro oficiální nabídku a aktuální cenu si rozklikněte název hotelu. 

Tenerife dovolená, ostrov přírodních pokladů

 

Pokud bychom se měli zamyslet nad tím, co je pro Tenerife a dovolenou zde typické, tak je to skvělé klima a rozmanitost. Na Tenerife vládne celoročně skvělé počasí, zejména na západní a jižní straně ostrova. Za druhé, ostrov je velmi rozmanitý. Ráno můžete vystoupat na nejvyšší horu Španělska a odpoledne se koupat a opalovat na pláži. Článek Tenerife dovolená odkazuje jak na ubytování v rámci samostatné cesty, shrnuje tipy, tak popisuje jednotlivé lokality a odkazuje na zájezdy s CK. 

 

Řecko dovolená 2019/2020, nevíte jakou destinaci vybrat?

 

Zvažujete dovolenou u moře v Řecku a váháte, kterou lokalitu vybrat k největší spokojenosti? Od toho je tu náš nový článek, pomůže vám vybrat jak ostrov, tak i hotel v Řecku, podle toho jaké máte pro svojí dovolenou preference. Čtěte dále článek Řecko dovolená, aneb kam do Řecka na dovolenou. 

Recenze Royal Horizons Boa Vista

 

S paní Vlaďkou jsme vybírali nejvhodnější dovolenou pro její rodinu na Kapverdách na přelom června a července 2018. Rozhodnutí padlo na hotel Royal Horizons BoaVista (bývalý Royal Decameron) na ostrově Boa Vista na Kapverdách. Jsme nyní nesmírně vděční klientce, že nám o své dovolené napsala recenzi a poskytla fotografie.  A věřte, takto obsáhlou recenzi jinde nenajdete J. Mockrát děkujeme za cenné informace, které pomůžou dalším cestovatelům.

pláž u hotelu New Horizons Boa Vista

Dovolená se psem v zahraničí, zvládneme to?

 

Pes je člen rodiny, co si budeme povídat. Většina majitelů řeší otázku při plánování letní dovolené, zdali čtyřnohého kamaráda vzít s sebou nebo ne. Vzhledem k tomu, že u nás doma se povaluje jenom kočka, zeptali jsme se Moniky, jak dovolenou se psem užít, na co je třeba dbát před cestou a jaká místa jsou ideální. Monika nejen, že vlastní Oggyho, stafordšírského bulteriéra, ale s přítelem také provozují kamenný obchod a eshop, věnující se právě psům. Téme je tedy jasné, dovolená se psem v zahraničí, jak se co nejlépe připravit

Dovolená s dětmi u moře, 10 tipů na dovolenou s all inclusive a zábavou pro děti

 

Najít vhodnou dovolenou pro více člennou rodinu bývá někdy nadlidský úkol. Dnes se proto zaměříme na hotely, které nejen, že přinesou vytoužený relax u moře pro rodiče, ale také zábavu a zážitky pro vaše děti. Vše s All inclusive a pár kroků od pláže. Na konci článku, jako bonus, naleznete ke stažení přehled hotelů, které poskytují ubytování pro 2 dospělé osoby a 3 děti. Dovolená s dětmi u moře může začít. 

Gran Canaria, dovolená u moře po celý rok

 

Velmi těžko se hledá lepší destinace, než Kanárské ostrovy z pohledu jejich dostupnosti, celoročního klima, infrastruktury, nádherné přírody, slunce a koupání. Tentokrát věnuji článek ostrovu Gran Canaria a pokusím se popsat a poradit tak, abyste svoji dovolenou vybrali k nejvyšší spokojenostiTento článek popisuje možnosti, co na ostrově vidět, jak se na něho dopravit a odkazuje i na konkrétní zájezdy či ubytování. Dovolená na Gran Canaria může začít. 

Thajsko dovolená, proč se budete chtít neustále vracet?

 

O dovolené v Thajsku by se dala napsat minimálně kniha, jak je země pestrá. V paměti vám utkví krásné pláže a příroda, ale svojí stopu v srci zanechá zejména vynikající thajská kuchyně a lidé, kteří jsou zejména v odlehlejších oblastech neuvěřitelně vstřícní, usměvaví a přátelští. Thajsko je velmi rozlehlé, v článku se zaměříme zejména na známý a úžasný ostrov ke strávení dovolené, Koh Samui. Dovolenou v Thajsku navíc pořídíte za výhodnou cenu, jak vlastní cestou tak s cestovní kanceláří. 

Kanárské ostrovy dovolená, co je specifické pro jednotlivé ostrovy?

 

Plánujete dovolenou na Kanárských ostrovech a nevíte, který ostrov je pro vás ten pravý? Jste dvojice dobrodruhů, rodina s dětmi nebo cestujete sám? Kanárské ostrovy mají pro každého co nabídnout. Snad jedině, neuspokojí ty, kteří milují vyhřáté moře nad 26 C. Výhodou ostrovů je to, že slunečnou dovolenou zde pořídíte po celý rok a stačí vám platný občanský průkaz, protože neopouštíte Evropu. 

Strana 1 z 3

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás.  

 

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.