Počasí v Turecku v září, co očekávat při dovolené u moře?

 

Turecko je oblíbenou destinací pro turisty díky nádherným plážím a příjemnému středomořskému klimatu. Září je ideálním měsícem pro dovolenou v Turecku, protože letní horka pomalu ustupují, ale počasí je stále skvělé pro dovolenou u moře, ceny zájezdů jsou navíc oproti sezóně nižší a turitů také ubývá. Pojďme se podívat na podnebí, které lze očekávat v Turecku v září v nejznámějších dovolenkových destinacích.

Kam v září k moři? 9 ověřených tipů, kde se ohřejete

Září je ideálním měsícem pro dovolenou u moře. Ve Středomoří je stále krásné počasí, všude je méně turistů a cena dovolené je podstatně nižší než v hlavní sezóně. Pokud plánujete dovolenou v září, mám pro vás 9 ověřených tipů, kde si užijete sluníčka, koupání a nechybí ani doporučení na skvělé hotely za skvělou cenu. Pojďme se blíže podívat, kam v září k moři na dovolenou.

Počasí v Turecku v červnu, je vhodnou dobou k dovolené?

 

Červen je v Turecku obdobím, kdy letní sezóna začíná nabírat na obrátkách. Počasí v této době je většinou teplé a slunečné, což činí z Turecka oblíbenou destinaci pro turisty hledající sluneční paprsky, teplé moře a bohaté kulturní zážitky. Nicméně, podnebí v Turecku může být velmi různorodé v závislosti na regionu. Zde je přehled, co můžete očekávat v nejoblíbenějších destinacích pro dovolenou u moře v Turecku. Pojďme se blíže podívat, jaké počasí v červnu v Turecku očekávat.

Kam na dovolenou v srpnu? Vyberte ideální místo podle vašeho gusta

 

Srpen je ideálním měsícem pro letní dovolenou. Počasí je teplé a slunečné což je ideální pro odpočinek u moře, aktivní turistiku nebo objevování exotických destinací. Nevýhodou pak je, že v některých přímořských destinacích je až moc velké teplo a že první srpnový týden je jedním z nejpoptávanějších termínů z hlediska dovolených Čechu. Níže najdete přehled destinací, kam vyrazit v srpnu na dovolenou. 

Kam na levnou dovolenou k moři? Nevzdávejte se pohody u moře ani s nižším budgetem

 

Plánujete letní dovolenou, ale chcete, aby vaše peněženka zůstala relativně plná? Nemusíte se však vzdát pobytu u moře. V tomto článku vám představím dva způsoby, jak si užít nádhernou dovolenou u moře bez zbytečně vysokých výdajů, buď letecky přímo z České republiky, nebo autem. Podíváme se na destinace a místa, kde dovolenou pořídíte levněji než tu v tuzemsku nebo způsoby jak ušetřit již při plánování dovolené. Kam tedy na levnou dovolenou k moři?

Kam v červenci na dovolenou? 10 doporučení na TOP lokality

 

 Chystáte se v červenci na dovolenou a nevíte kam? Mám pro vás 10 tipů na oblíbené lokality s doporučením na klidné destinace nebo místo uprostřed hlavní sezóny, nechybí ani odkaz na konkrétní doporučené ubytování. Červenec je měsícem dovolených, každý má však jiné preference, někdo cenu dovolené, někdo aktivity a někdo vzdálenost či konkrétní termín dovolené. Pojďme se tedy na červenec a dovolenou podívat blíže. 

Bulharsko v září, jaké vás čeká počasí a je to vhodná doba dovolené?

 

Jedním z hlavních faktorů, které lákají návštěvníky do Bulharska v září, je bezesporu počasí. Během tohoto měsíce se teploty postupně snižují z letních tropických hodnot, ale stále zůstávají příjemně horké, což je ideální pro ty, kteří neholdují teplotám hlavní sezony. Průměrné teploty v Bulharsku se pohybují v září kolem 25-30 °C, což je stále ideální pro dovolenou u moře.

Cestovní kanceláře nabízející Řecko, víte které to jsou?

 

Řecko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací pro dovolenou z Česka. Důvodem, proč sem každoročně míří mnoho turistů je, že je zde krásné moře, skvělá kuchyně, stále se jedná o EU a každý si zde vybere ubytování podle svého gusta. Víte, které cestovní kanceláře letos nabízejí dovolenou v Řecku v největším rozsahu?

Počasí v Turecku v říjnu, co vás čeká v oblíbených destinacích?

 

Říjen přináší do Turecka oproti září mírný pokles teplot, ale stále je to období příjemné strávené dovolené u moře pro všechny, kteří nevyhledávají tropické teploty. Pokud plánujete cestu do Turecka v říjnu, je užitečné vědět, jaké počasí očekávat v jednotlivých oblíbených destinacích. Zde je přehled počasí v říjnu v destinacích Bodrum, Antalya, Alanya, Marmaris a Side, tedy v těch, kam pohodlně létají cestovní kanceláře z České republiky.

Jaké je počasí v září v Řecku?

Zvažujete, jestli je září vhodným časem pro návštěvu Řecka nebo který ostrov vybrat podle nejlepšího počasí? V září je počasí v Řecku skvělé, počítejte s vyhřátým mořem po sezóně s příjemnými, mnohdy stále tropickými, teplotami. Jaké tedy panuje počasí v září v nejpopulárnějších turistických destinacích, kam vyrazit do Řecka?

Strana 1 z 3

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

Copyright © 2016 - 2024 Michaela Novotná Všechna práva vyhrazena.