Dovolená v ČR 2020 - 15 tipů, kam vyrazit

Dovolená v ČR nemusí být rozhodně nuda! Naše země disponuje mnoha nádhernými místy jak pro aktivní, tak relaxační dovolenou. Připravili jsme pro vás článek, kde se s vámi podělíme o 15 tipů kam vyrazit na dovolenou v České republice. Od vrcholek českých hor po nejznámější vodní plochy. Wellness hotely nebo malé soukromé chatky. Jenom pozor, kapacita ubtovacích služeb v ČR je omezená a v současné době jsou některé měsíce beznadějně vyprodané.  

Kam na víkend na Jižní Moravě

Víno, historie, aquaparky, krásná příroda a nekonečný odpočinek. Vše a mnoho dalších nabízí Jižní Morava. Dnes článek věnuji místům, kam na víkend na Jižní Moravě, tedy jak kratších dovolených, na Valentýna nebo prostě, kdy se vám zachce tento malebný kraj navštívit. Nechybí tipy na ozkoušené ubytování, restaurace, kavárny i sklípky. 

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás. Pokud máte otázky ohledně cestovního ruchu a dovolené, také neváhejte. 

 magnolia bok

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2020 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.

Please publish modules in offcanvas position.