Dovolená pro jednotlivce neboli singles 

Říká se, že dovolená o samotě je tou nejlepší dovolenou, co můžete zažít. Proč? Dovolenou přizpůsobujete vlastnímu rytmu, odpočíváte, když odpočívat chcete. Jdete na procházku, jen když se vám chce. Spíte jak dlouho chcete. Zemi a místo, které navštívíte vnímáte plnými doušky. Navíc při dovolené single vznikají nová přátelství a zážitky. Dovolená pro jednotlivce je stále oblíbenější. Cestují jak ti, kteří nemají s kým vyrazit, tak tací, kteří naopak chtějí absolutní odpočinek od stresů běžného pracovního i soukromého života. 

 

dovolená singles

 

Kam na dovolenou jako singles? 

Singles mají nevýhodu v tom, že většina hotelů disponuje minimálně pokoji se dvěma lůžky. Většina hotelů tedy poskytne cestovateli, který vyrazil sám, dvoulůžkový pokoj. Pokoj je ale díky neobsazenému lůžku dražší v ceně na osobu, než kdyby vyrazili na dovolenou dva. V některých zemích je tento poplatek v řádů stokorun, někde vyšší. Připravili jsme pro vás tipy, kam vyrazit na dovolenou sám a kde není vysoký příplatek za jednolůžkový pokoj

 

1. King Minos Palace Kréta s polopenzí nedaleko živého centra a pláže. Ideální pro všechny, kteří se plánují jak koupat, slunit, tak vyrazit za zábavou. 

2. Avra Beach Rhodos s all inclusive leží přímo v centru vesničky Ixia a je skvělým místem pro pohodovou dovolenou v Řecku. 

3. Hotel Lion Bulharsko s polopenzí je skvělým hotelem v Bulharsku. Výhodou je, že příplatek za jednolůžkový pokoj je velmi nízký. Do centra slunečného pobřeží je to 800 metrů.

4. Hawaii le Jardin Egypt s all inclusive nabízí hostům veliké množství zábavy, vlastní písčitou pláž a super cenové podmínky pro jednotlivce. Zde se určitě nudit nebudete. 

dovolen egypt

Egypt disponuje velkým množstvím hotelů s jednolůžkovými pokoji

 

5. Carribean World Egypt leží u jedné z nejkrásnějších pláží Egypta, Soma Bay. Hotel je rozlehlý a nabízí nekonečné možnosti vyžití od animací, klidové zóny po kavárnu a večerní zábavu. 

6. Caretta Beach Turecko s all inclusive je velmi obíbeným a vyhledávaným hotelem v lokalitě Alanya. Do centra Konakli lze dojít pěšk, je vzdáleno 1 km. 

7. HM Martinique Mallorca se snídaní leží přímo v živém letovisku na Mallorce. megaluf je proslulý svojí noční zábavou, množstvím barů, kaváren, restaurací a prázdninových atrakcí. zde se nebudete nudit. 

8. Zita Beach Resort Tunisko s all incusive je oblíbeným hotelem přímo u moře spadající pod ostrov Djerby, byť leží v úžině spojující ostrov a pevninu. Komplex má skvělé hodnocení jak služeb, tak kuchyně byť je cena za dovolenou velmi nízká. 

turecko 2020

Turecko je oblíbené jednotlivci, zejména mimo sezónu

 

9. Orea Hotel Horizont Železná Ruda se snídaní je ideálním místem v ČR pokud chcete maximálne relaxovat, užívat si wellness a pobyt v přírodě. Hotel je zrekonstruovaný, disponuje vyhlášenou kuchyní a skvělým zázemím. 

10. Hotel Harmonie Luhačovice  se snídaní leží na konci luhačovické kolonády a je komlexem o dvou budovách. nechybí krytý bazén a wellness, podává se zde velmi rozmanitá snídaně a lokalita je ideální pro procházky, léčebné procedury tak letní koupání v nedaleké přehradě. 

 

Pokud potřebujete poradit v rámci dovolené singe, kontaktujte nás pro zaslání kalkulací nebo ověření dostupnosti. Je třeba počítat s tím, že u hodně hotelů je třeba pokoj pro jednu osobu vyžádat. Veké množství hotelů, které poskytují výhodné ubytování pro singles je zejména v Bulharsku, Egyptě nebo Řecku

 

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás. Pokud máte otázky ohledně cestovního ruchu a dovolené, také neváhejte. 

 magnolia bok

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2020 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.