Najít vhodnou dovolenou pro více člennou rodinu bývá někdy nadlidský úkol. Dnes se proto zaměřím na hotely, které nejen, že přinesou vytoužený relax u moře pro rodiče, ale také zábavu a zážitky pro vaše děti. Vše s All inclusive a pár kroků od pláže. Na konci článku, jako bonus, naleznete ke stažení přehled hotelů, které poskytují ubytování pro 2 dospělé osoby a 3 děti. 

 

10 tipů na dovolenou u moře pro rodiny s dětmi

 

1. Prima Life Makadi Resort, Egypt

Komplex leží u pláže v Makadi Bay, jedné z nejkrásnějších v Hurghadě a okolí. Nabízí pokoje až pro 5 osob. Hotel disponuje dětským bazénem, skluzavkami a dětským klubem pro děti do 4 do 12 let. Děti letí za cenu letenky. 

l0

Zdroj: ca-magnolia.cz

Navíc: Hotel leží pouhých 30 km od centra Hurghady, kterou doporučujeme navštívit. Určitě si nezapomeňte potápěčské brýle.  

 

2. Sunshine Crete Beach, Řecko, Kréta

Hotelový komplex nabízí ideální prostor ke strávení pohodové rodinné dovolené. Nachází přímo u pěkné široké pláže s tmavým pískem a drobnými oblázky. Rodiny s dětmi ocení ubytování v prostorných rodinných pokojích a zázemí pro děti s miniklubem, hřištěm a dětským bazénem. Nechybí skluzavky, tobogán a strava All inclusive.

sunshine

Zdroj: ca-magnolia.cz 

Navíc: Hotel je ideální kombinací koupání, slunění a dovádění v bazénu a na tobogánu, vše je od sebe vzdáleno pár metrů. Pokud váháte, který ostrov v Řecku vybrat, určitě pomůže kompletní článek o dovolené v Řecku

3. Mirage Bay , Egypt

Tento skvělý hotel leží v krásné rozlehlé zahradě u písčité pláže. Resort svým hostům nabízí služby na dobré úrovni, kde si na své přijdou nejen milovníci vodních radovánek, ale také slunění, zábavy a klidu. Děti čeká český animační tým, tobogány a krásné Rudé moře. 

mirage

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

4. Oasis Atlantico Belorizonte, Kapverdy

Pokud chcete v létě zažít exotiku, vydejte se na Kapverdy. Oasis Atlantico Belorizonte leží u překrásné pláže. Na děti čekají česky mluvící animátoři. Hotel nabízí ubytování v bungalovech pro 4 osoby. Děti letí za cenu letenky. Na dospělé čekají dva bazény a vířivka, pro děti bazén a dětské hřiště. Hotel je samozřejmě s All inclusive, plážovým barem a lehátky a slunečníky zdarma. Z Kapverd si velmi ceníme obsáhlé recenze od klientky paní Vlaďky, kterou si můžete přečíst zde

 atlantico

Zdroj: ca-magnolia.cz

Navíc: K centrálnímu molu v Santa Maria, každé dopoledne připlouvají rybáři s úlovky, zajděte se podívat. Nechybí ulovení tuňáci, žraloci a další poklady Atlantiku.   

 

5. Das Club Sunny Beach, Bulharsko

Na Slunečném pobřeží leží hotel Das Cub Hotel Sunny Beach. Komplex leží 150 m od pláže. Hotel nabízí All inclusive a pro děti velké množství zábavy. Skluzavky a tobogány, dětské hřiště a český miniklub. Pro dospělé nechybí wellness. Slunečníky a lehátky jsou na pláži za poplatek. Další hotely vhodné pro děti jsem zmiňovala v článku Bulharsko s dětmi

das

 Zdroj: ca-magnolia.cz

6. Maxima Bay, Turecko

V rodinných pokojích lze ubytovat až 4 osoby. Děti letí zdarma. V areálu se nachází bazén, dětský bazén a skluzavky Nechybí český miniklub a překrásná pláž ihned u hotelu. Na pláži lehátka a slunečníky zdarma.

maxima

Zdroj: ca-magnolia.cz

Navíc: Hotel je vhodný pro ty, kteří vyhledávají klid a prázdné pláže.

7. Club Grand Side, Turecko

Rozlehlý hotelový komplex s překrásnou zahradou, kterou procházíte při každé cestě na pláž, která leží 300 metrů od hotelu. Nechybí lehátka a slunečníky na pláži zdarma, stejně jako plážový bar. Na cestu na pláž můžete využít i transfer. V areálu je malý aqua park, 2 bazény, dětský bazén, miniklub a dětské hřiště. Hotel ubytuje až 5 osob. Hotel má výborný All inclusive, stejně jako ostatní poskytované služby. 

side

Zdroj: ca-magnolia.cz

Navíc: Hotel získal několikrát za sebou certifikát výjimečnosti na základě skvělých recenzí. 

8. Sentido Oriental Dream Resort, Egypt

Tento hotelový komplex leží u vlastní soukromé pláže. Ubytuje až 4 osoby v jednom pokoji. Dítě letí za cenu letenky. Na děti čekají čeští animátoři. Nechybí dětský bazén a hřiště. Lehátky a slunečníky jsou samozřejmě zdarma. Hotel je také skvělým místem pro potápění. 

sentido

Zdroj: ca-magnolia.cz

Navíc: Ubytování je v jedno, maximálně dvoupatrových bungalovech uprostřed zahrady. Pokoje ocení ti, kdož nechtějí trávit dovolenou v klascickém hotelu. Určitě si nezapomeňte potápěčské brýle. 

 

9. Dessole Dolphin Bay Resort, Řecko, Kréta

Do hotelu cestují převážně rodiny s dětmi, pro které je připraven pestrý animační program, dětský bazén s tobogány, dětské hřiště a v neposlední řadě český dětský klub. Dospělé potěší plážový bar na pláži a slunečníky a lehátka na pláži zdarma. 

dessoledelphin

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

 

10. Dessole Lippia Golf Resort, Řecko, Rhodos

Hotel leží 150 m od vyhlášené písčité pláže s oblázky Afandou. Hotel nabízí slunečníky a lehátka na pláži zdarma. Pro děti je připraven dětský bazén, skluzavka, dětské hřiště a miniklub. Maximální kapacita pokojů jsou 4 osoby. 

dessole

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

Navíc: Navštivte historické centrum hlavního města Rhodos a zajděte se vykoupat do míst, kde se slévají dvě moře. Je to opravdu zážitek. 

Cestujete dva rodiče a až tři děti? 

Zřejmě nejrychleji mizející skladba pokojů ve first minute nákupech jsou pokoje rodinné pro 3 děti a dva dospělé. Zde je odkaz s tipy na tyto letecké zájezdy a ubytovací kapacity za nejvýhodnější ceny, který si můžete zobrazit nebo stáhnout do vašeho pc. 

 

Já pro příklad kalkulovala s 2 dospělými osobami a třemi dětmi ve věku 11 až 9 let, zájezdy se cenou pohybovaly v den vytvoření přehledu (4. 1. 2019) mezi 48 - 71 tis. Kč. Ceny a dostupnost se samozřejmě neustále mění, proto aktuální cenu a dostupnost zjistíte proklikem na název hotelu. Vždy je třeba zohlednit věk dítěte při návratu (u některých CK je dítě do 14 let, někde do 12 atd.), u vícečlenných pokojů je stejně vždy nutné nechat si znovu vypracovat a potvrdit kalkulaci. Klidně nás kontaktujte a kalkulaci zašleme.

Shrnutí

K dovolené u moře v létě 2019, nyní (únor 2019) seženete first minute slevy pro rodiny s dětmi až do výše 31%, většinou děti letí za cenu letenky. Ve většině případech se platí záloha na zájezd, další doplatek dovolené pak hradíte v dalších dvou platbách nejčastěji 60 a 30 dní před odletem nebo odjezdem. Druhá vlna slev platí povětšinou do konce února. Podmínky se liší u jednotlivých pořadatelů. Stále nevíte, kterou destinaci v Řecku vybrat, přečtěte si náš obsáhlý článek o dovolené v Řecku.  

Míša, Cestovní agentura Magnolia

 tlatko zjezdy

 

 

Související články: 

Dovolená s dětmi v Bulharsku, 10 tipů na zájezdy s All inclusive

Dovolená Kapverdy, kompletní informace o dovolené na Kapverdách

Dovolená Řecko, kterou lokalitu vybrat?

 

 domu za aktualitami more dovolena

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů a dostupnost).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytování informací, rad a tipů na bezvadnou dovolenou u moře i jinde. Sami milujeme cestování a objevování nových míst a nechybí nám ani oficiální vzdělání v cestovním ruchu. Na trhu nás najdete od roku 2011. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na:

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.