Dovolená s dětmi u moře, 10 tipů na dovolenou s all inclusive a zábavou pro děti

 

Najít vhodnou dovolenou pro více člennou rodinu bývá někdy nadlidský úkol. Dnes se proto zaměříme na hotely, které nejen, že přinesou vytoužený relax u moře pro rodiče, ale také zábavu a zážitky pro vaše děti. Vše s All inclusive a pár kroků od pláže. Na konci článku, jako bonus, naleznete ke stažení přehled hotelů, které poskytují ubytování pro 2 dospělé osoby a 3 děti. Dovolená s dětmi u moře může začít. 

1. Prima Life Makadi Resort, Egypt

Komplex leží u pláže v Makadi Bay, jedné z nejkrásnějších v Hurghadě a okolí. Nabízí pokoje až pro 5 osob. Hotel disponuje dětským bazénem, skluzavkami a dětským klubem. Děti letí za zvýhodněnou cenu. Největší plus tohoto hotelu je, že má skvělé recenze a klienti se sem rok od roku rádi vrací. Hotel leží pouhých 30 km od centra Hurghady, kterou doporučujeme navštívit. Určitě si také nezapomeňte potápěčské brýle. Dalším tipy pro dovolenou Egyptě naleznete ve článku Egypt dovolená, 10 tipů na skvěle hodnocené hotely. 

l0

Zdroj: ca-magnolia.cz

2. Sunshine Crete Beach, Řecko, Kréta

Hotelový komplex nabízí ideální prostor ke strávení pohodové rodinné dovolené. Nachází přímo u pěkné široké pláže s tmavým pískem a drobnými oblázky. Rodiny s dětmi ocení ubytování v prostorných rodinných pokojích a zázemí pro děti s miniklubem, hřištěm a dětským bazénem. Nechybí skluzavky, tobogán a strava All inclusive. Hotel je ideální kombinací koupání, slunění a dovádění v bazénu a na tobogánu, vše je od sebe vzdáleno pár metrů. Pokud váháte, který ostrov v Řecku vybrat, určitě pomůže kompletní článek o dovolené v Řecku

sunshine

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

3. Mirage Bay , Egypt

Tento skvělý hotel leží v krásné rozlehlé zahradě u písčité pláže. Resort svým hostům nabízí služby na dobré úrovni, kde si na své přijdou nejen milovníci vodních radovánek, ale také slunění, zábavy a klidu. Děti čeká animační tým, tobogány a krásné Rudé moře. 

mirage

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

4. Oasis Atlantico Belorizonte, Kapverdy

Pokud chcete v létě zažít exotiku, vydejte se na Kapverdy. Oasis Atlantico Belorizonte leží u překrásné pláže. Na děti čekají česky mluvící animátoři. Hotel nabízí ubytování v bungalovech pro 4 osoby. Děti letí za cenu letenky. Na dospělé čekají dva bazény a vířivka, pro děti bazén a dětské hřiště. Hotel je samozřejmě s All inclusive, plážovým barem a lehátky a slunečníky zdarma. Z Kapverd si velmi ceníme obsáhlé recenze od klientky paní Vlaďky, kterou si můžete přečíst zdeK centrálnímu molu v Santa Maria, každé dopoledne připlouvají rybáři s úlovky, zajděte se podívat. Nechybí ulovení tuňáci, žraloci a další poklady Atlantiku.   

 atlantico

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

5. Das Club Sunny Beach, Bulharsko

Na Slunečném pobřeží leží hotel Das Cub Hotel Sunny Beach. Komplex leží 150 m od pláže. Hotel nabízí All inclusive a pro děti velké množství zábavy. Skluzavky a tobogány, dětské hřiště a český miniklub. Pro dospělé nechybí wellness. Slunečníky a lehátky jsou na pláži za poplatek. Další hotely vhodné pro děti jsem zmiňovala v článku Bulharsko s dětmi

das

 Zdroj: ca-magnolia.cz

6. Maxima Bay, Turecko

V rodinných pokojích lze ubytovat až 4 osoby. Děti letí zdarma nebo za zvýhodněnou cenu. V areálu se nachází bazén, dětský bazén a skluzavky Nechybí český miniklub a překrásná pláž ihned u hotelu. Na pláži lehátka a slunečníky zdarma.

maxima

Zdroj: ca-magnolia.cz

7. Club Grand Side, Turecko

Rozlehlý hotelový komplex s překrásnou zahradou, kterou procházíte při každé cestě na pláž, která leží 300 metrů od hotelu. Nechybí lehátka a slunečníky na pláži zdarma, stejně jako plážový bar. Na cestu na pláž můžete využít i transfer. V areálu je krásný nový aquapark. Hotel ubytuje až 5 osob v rodinných pokojích. Hotel má výborný All inclusive a doporučujeme ho všem náročným klientům. A recenze? Hotel získal několik certifikátů vyjímečnosti na světovém portálu cestovatelů tripadvisor za skvělé recenze a hodnocení. 

side

Zdroj: ca-magnolia.cz

8. Sentido Oriental Dream Resort, Egypt

Tento hotelový komplex leží u vlastní soukromé pláže. Ubytuje až 4 osoby v jednom pokoji. Dítě letí za cenu letenky nebo zvýhodněnou cenu. V hotelu nechybí dětský bazén a hřiště. Lehátky a slunečníky jsou samozřejmě zdarma. Hotel je také skvělým místem pro potápění. Ubytování je v jedno, maximálně dvoupatrových bungalovech uprostřed zahrady. Pokoje ocení ti, kdož nechtějí trávit dovolenou v klasickém hotelu. 

sentido

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

9. Dessole Dolphin Bay Resort, Řecko, Kréta

Do hotelu cestují převážně rodiny s dětmi, pro které je připraven pestrý animační program, dětský bazén s tobogány, dětské hřiště a v neposlední řadě český dětský klub. Dospělé potěší plážový bar na pláži a slunečníky a lehátka na pláži zdarma. 

dessoledelphin

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

10. Dessole Lippia Golf Resort, Řecko, Rhodos

Hotel leží 150 m od vyhlášené písčité pláže s oblázky Afandou. Hotel nabízí slunečníky a lehátka na pláži zdarma. Pro děti je připraven dětský bazén, skluzavka, dětské hřiště a miniklub. Maximální kapacita pokojů jsou 4 osoby. 

dessole

Zdroj: ca-magnolia.cz

 

Navíc: Navštivte historické centrum hlavního města Rhodos a zajděte se vykoupat do míst, kde se slévají dvě moře. Je to opravdu zážitek. 

Cestujete dva rodiče a až tři děti? 

Zřejmě nejrychleji mizející skladba pokojů ve first minute nákupech jsou pokoje rodinné pro 3 děti a dva dospělé. Zde je odkaz s tipy na tyto letecké zájezdy a ubytovací kapacity za nejvýhodnější ceny, který si můžete zobrazit nebo stáhnout do vašeho pc. 

Shrnutí

10. 9. 2019

Na konci sezóny pro léto 2019 lze shrnout, že nejpoptávanějšími destinacemi pro rodiny s dětmi bylo Turecko, Bulharsko a Řecko. V naprosté většině vedly hotely, které mají vlastní aquapark nebo alespoň skluzavky a leží co nejblíže moři. Nyní se objevují první skvělé nabídky na First minute 2020, kterým jsme věnovali samostatný článek. Pokud chcete zaslat nabídky hotelů pro Vaší dovolenou, napište nám na prodej@ca-magnolia, rádi pro vás vyhledáme co nejlepší dovolenou dle preferencí. 

 tlatko zjezdy

 

 

Související články: 

Dovolená s dětmi v Bulharsku, 10 tipů na zájezdy s All inclusive

Dovolená Kapverdy, kompletní informace o dovolené na Kapverdách

Dovolená Řecko, kterou lokalitu vybrat?

Egypt dovolená, 10 tipů na skvěle hodnocené hotely

 

 domu za aktualitami more dovolena

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás.  

 

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.