Najít vhodnou dovolenou pro více člennou rodinu bývá někdy nadlidský úkol. Dnes se proto zaměřím na hotely, které nejen, že přinesou vytoužený relax u moře pro rodiče, ale také zábavu a zážitky pro vaše děti. Vše s All inclusive a pár kroků od pláže. Na konci článku, jako bonus, naleznete ke stažení přehled hotelů, které poskytují ubytování pro 2 dospělé osoby a 3 děti. 

 

10 tipů na dovolenou u moře pro rodiny s dětmi

 

1. Prima Life Makadi Resort, Egypt

Komplex leží u pláže v Makadi Bay, jedné z nejkrásnějších v Hurghadě a okolí. Nabízí pokoje až pro 5 osob. Hotel disponuje dětským bazénem, skluzavkami a dětským klubem. Děti letí za zvýhodněnou cenu. Největší plus tohoto hotelu je, že má skvělé recenze a klienti se sem rok od roku rádi vrací. Hotel leží pouhých 30 km od centra Hurghady, kterou doporučujeme navštívit. Určitě si také nezapomeňte potápěčské brýle. 

l0

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto: Eximtours

2. Sunshine Crete Beach, Řecko, Kréta

Hotelový komplex nabízí ideální prostor ke strávení pohodové rodinné dovolené. Nachází přímo u pěkné široké pláže s tmavým pískem a drobnými oblázky. Rodiny s dětmi ocení ubytování v prostorných rodinných pokojích a zázemí pro děti s miniklubem, hřištěm a dětským bazénem. Nechybí skluzavky, tobogán a strava All inclusive. Hotel je ideální kombinací koupání, slunění a dovádění v bazénu a na tobogánu, vše je od sebe vzdáleno pár metrů. Pokud váháte, který ostrov v Řecku vybrat, určitě pomůže kompletní článek o dovolené v Řecku

sunshine

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

3. Mirage Bay , Egypt

Tento skvělý hotel leží v krásné rozlehlé zahradě u písčité pláže. Resort svým hostům nabízí služby na dobré úrovni, kde si na své přijdou nejen milovníci vodních radovánek, ale také slunění, zábavy a klidu. Děti čeká animační tým, tobogány a krásné Rudé moře. 

mirage

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

4. Oasis Atlantico Belorizonte, Kapverdy

Pokud chcete v létě zažít exotiku, vydejte se na Kapverdy. Oasis Atlantico Belorizonte leží u překrásné pláže. Na děti čekají česky mluvící animátoři. Hotel nabízí ubytování v bungalovech pro 4 osoby. Děti letí za cenu letenky. Na dospělé čekají dva bazény a vířivka, pro děti bazén a dětské hřiště. Hotel je samozřejmě s All inclusive, plážovým barem a lehátky a slunečníky zdarma. Z Kapverd si velmi ceníme obsáhlé recenze od klientky paní Vlaďky, kterou si můžete přečíst zdeK centrálnímu molu v Santa Maria, každé dopoledne připlouvají rybáři s úlovky, zajděte se podívat. Nechybí ulovení tuňáci, žraloci a další poklady Atlantiku.   

 atlantico

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

5. Das Club Sunny Beach, Bulharsko

Na Slunečném pobřeží leží hotel Das Cub Hotel Sunny Beach. Komplex leží 150 m od pláže. Hotel nabízí All inclusive a pro děti velké množství zábavy. Skluzavky a tobogány, dětské hřiště a český miniklub. Pro dospělé nechybí wellness. Slunečníky a lehátky jsou na pláži za poplatek. Další hotely vhodné pro děti jsem zmiňovala v článku Bulharsko s dětmi

das

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

6. Maxima Bay, Turecko

V rodinných pokojích lze ubytovat až 4 osoby. Děti letí zdarma nebo za zvýhodněnou cenu. V areálu se nachází bazén, dětský bazén a skluzavky Nechybí český miniklub a překrásná pláž ihned u hotelu. Na pláži lehátka a slunečníky zdarma.

maxima

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

7. Club Grand Side, Turecko

Rozlehlý hotelový komplex s překrásnou zahradou, kterou procházíte při každé cestě na pláž, která leží 300 metrů od hotelu. Nechybí lehátka a slunečníky na pláži zdarma, stejně jako plážový bar. Na cestu na pláž můžete využít i transfer. V areálu je krásný nový aquapark. Hotel ubytuje až 5 osob v rodinných pokojích. Hotel má výborný All inclusive a doporučujeme ho všem náročným klientům. A recenze? Hotel získal několik certifikátů vyjímečnosti na světovém portálu cestovatelů tripadvisor za skvělé recenze a hodnocení. 

side

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

8. Sentido Oriental Dream Resort, Egypt

Tento hotelový komplex leží u vlastní soukromé pláže. Ubytuje až 4 osoby v jednom pokoji. Dítě letí za cenu letenky nebo zvýhodněnou cenu. V hotelu nechybí dětský bazén a hřiště. Lehátky a slunečníky jsou samozřejmě zdarma. Hotel je také skvělým místem pro potápění. Ubytování je v jedno, maximálně dvoupatrových bungalovech uprostřed zahrady. Pokoje ocení ti, kdož nechtějí trávit dovolenou v klasickém hotelu. 

sentido

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

9. Dessole Dolphin Bay Resort, Řecko, Kréta

Do hotelu cestují převážně rodiny s dětmi, pro které je připraven pestrý animační program, dětský bazén s tobogány, dětské hřiště a v neposlední řadě český dětský klub. Dospělé potěší plážový bar na pláži a slunečníky a lehátka na pláži zdarma. 

dessoledelphin

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

10. Dessole Lippia Golf Resort, Řecko, Rhodos

Hotel leží 150 m od vyhlášené písčité pláže s oblázky Afandou. Hotel nabízí slunečníky a lehátka na pláži zdarma. Pro děti je připraven dětský bazén, skluzavka, dětské hřiště a miniklub. Maximální kapacita pokojů jsou 4 osoby. 

dessole

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

Navíc: Navštivte historické centrum hlavního města Rhodos a zajděte se vykoupat do míst, kde se slévají dvě moře. Je to opravdu zážitek. 

Cestujete dva rodiče a až tři děti? 

Zřejmě nejrychleji mizející skladba pokojů ve first minute nákupech jsou pokoje rodinné pro 3 děti a dva dospělé. Zde je odkaz s tipy na tyto letecké zájezdy a ubytovací kapacity za nejvýhodnější ceny, který si můžete zobrazit nebo stáhnout do vašeho pc. 

Shrnutí

K dovolené u moře v létě 2019, první vlny First minute zájezdů jsou za námi. Nejpoptávanějšími destinacemi pro rodiny s dětmi jsou zatím Řecko, Turecko a Bulharsko. V naprosté většině vedou hotely, které mají vlastní aquapark nebo alespoň skluzavky a leží co nejblíže moři. Pokud chcete zaslat nabídky hotelů pro Vaší dovolenou, napište nám na prodej@ca-magnolia, rádi pro vás vyhledáme co nejlepší dovolenou dle preferencí. V černu se objevily zajímavé last minute zájezdy, vše naleznete u nás na webu. 

Míša, Cestovní agentura Magnolia

 tlatko zjezdy

 

 

Související články: 

Dovolená s dětmi v Bulharsku, 10 tipů na zájezdy s All inclusive

Dovolená Kapverdy, kompletní informace o dovolené na Kapverdách

Dovolená Řecko, kterou lokalitu vybrat?

 

 domu za aktualitami more dovolena

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů a dostupnost).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytování informací, rad a tipů na bezvadnou dovolenou u moře i jinde. Sami milujeme cestování a objevování nových míst a nechybí nám ani oficiální vzdělání v cestovním ruchu. Na trhu nás najdete od roku 2011. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na:

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.