Kam na podzim k moři?

Podzim je krásný, co si ale budeme namlouvat. Milovníci tepla se po prvních deštivých dnech začnou poohlížet po tom, kam vyrazit na podzim k moři. Podzim naštěstí přeje i cestování s cestovními kancelářemi, kde ty nejlepší nezaspaly dobu a přinášejí novinky a cenově skvělé pobyty v teple. Čtěte 6 tipů kam na podzim k moři. Období se týká října, listopadu a začátku prosince.

Kam tedy na podzim k moři?

1. Kapverdy: historicky nejnižší cena 

Dovolená na Kapverdách se nám dostala na historicky nejnižší ceny za zájezdy s All inclusive. Důvodem je přidání letů do této destinace. Zájezdy, které ani nejsou last minute, často seženete za 21 tis. Kč. Minulý rok se tato cena pohybovala na 26 tis. Kč.

Na Kapverdách je krásně s vysokými teplotami během celého podzimu, které se pohybují od 26 do 30 C. Oceán je navíc krásně vyhřátý. Ideální doba, kdy tuto destinaci navštívit, je právě podzim. O dovolené na Kapverdách jsem napsala povícero článků, můžete se inspirovat. Pozor, o zájezdy je velký zájem, Doporučuji tedy zakoupit včas

Kapverdy Sal dovolená

tlatko tip

2. Maroko: poznávací zájezdy nebo zájezdy k moři

Skvělý zájezd se objevil pro milovníky poznávání a tepla do Maroka. Za 15 tis. Kč můžete poznat marocké památky a přírodu letecky z Prahy. Teploty se v Maroku na pobřeží pohybují na podzim od 24 do 30 C. Zájezdy se konají v různé termíny a jsou s polopenzí i all inclusive.  

Maroko poznávací zájezd

tlatko tip

Maroko jsou také pláže a hotelová střediska s bohatým All Inclusive. Ochlazuje se v prosinci, nyní je v Maroku 32 stupňů. kdo preferuje relax, pohodu, pláž a slunění, Maroko je volba. 

Maroko dovolená

tlatko tip

3. Zanzibar: exotika za skvělou cenu

Kouzelné rezorty s bílými plážemi, to je Zanzibar. Exotický ostrov koření v indickém oceánu. Je vhodné ho navštívit od konce října, kdy se snižuje výskyt srážek. V listopadu a prosinci již převládá slunečné počasí okolo 30 C. Dovolenou můžete trávit na pláži nebo cestováním po ostrově, máte možnost také vyrazit na safari do Tanzánie. 

Zanzibar dovolená

tlatko tip

4. Madeira: zájezd s pronájmem automobilu v ceně

Dalšímu poznávání přeje zájezd na Madeiru. Teploty na podzim dosahují 20 až 23 C. Co je skvělé, zájezd kromě letecké dopravy, ubytování a stravy obsahuje také pronájem automobilu v době vašeho zájezdu. Druhý den je vám přímo do hotelu přistaveno auto s doporučením, jaká místa navštívit. Nemusíte nic zařizovat. 

Madeira dovolená a poznvací

tlatko tip

5. Spojené Arabské Emiráty: jistota vysokých teplot

Pokud se potřebujete pořádně prohřát, jsou tu Emiráty. Teplota se bude pohybovat nad 30 C. Zájezdy zakoupíte od 14 tis. Kč. Výběr je opravdu široký. Pokud vás přestane bavit lenošení na pláži, můžete navštívit nejvyšší budovu světa a jiné unikáty, které země nabízí. 

Spojené Arabské Emiráty dovolená

tlatko tip

6. Kanárské ostrovy: ostrovy, kde každý vybere ten svůj TOP

My letos v listopadu vybrali Gran Canarii. Každý ostrov nabízí své. Gran Canaria a Tenerife od pláží po třítisícové vrcholy. Pláže jsou přírodní nebo uměle vytvořené se žlutým pískem. Kdo miluje přírodu, ocení vnitrozemí.

Lanzarote je pokryto tmavým pískem s překrásnou architekturou. Jedná se o velice klidný ostrov a Fuerteventura, to je ostrov pro milovníky nekonečných pláží. Fuerteventura byla mým tématem v minulém článku. Zájezdy seženete všeobecně od 12 tis. Kč s přímým letem z Prahy. Na ostrovech neklesá teplota celoročně pod 20 C. Pro podzim jsou typické teploty okolo 25 C. 

 Gran Canaria dovolen

 

 

tlatko tip

7. tip přidávám v roce 2018 - Omán

Omán je ideální navštívit v době, kdy u nás vládne zima. A co vás čeká? Krásní teplo, překrásní bílé pláže a luxus. Co ale musím vyzvednout je, že od podzimu 2018 můžete tuto destinaci navštívit přímým letem z Prahy. Žádní přestupy a ztracený čas čekáním. 

 

 

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytvání informací a rad. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2018 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.