Kam do Bulharska - 12 tipů na skvělé hotely

 

Bulharsko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní prádzniny a dovolenou, je ideální pro rodiny s dětmi i páry. Výhodou je zázemí, krátká dobou letu, písčité pláže a cena dovolené. Přinášíme vám 12 tipů na dovolenou u moře v Bulharsku s all inclusive. Jedná se jak o rodinné hotely se zvýhodněnou cenou pro děti tak menší penziony vhodné pro páry. Hotely mají výborné recenze. Jenom pamatujte na jedno, rodinné pokoje a pokoje s více přistýlkami mizí každoročně nejrychleji už při First minute zájezdech. Kam do Bulharska na dovolenou?

12 tipů na dovolenou  v Bulharsku

Nejvhodnější čas ke koupi dovolené v Bulharsku je v zimě nebo na jaře, kdy je největší výběr, jak termínů, tak ubytování. Ve First minute získáte další bonusy, jako minimální zálohu, pojištění nebo parkování zdarma. Termín pro dovolenou v Bulharsku je nejvhodnější od půlky června do prvního týdne v září kdy panuje hlavní sezóna. Pokud poletíte dříve, moře bývá studenější a záříjové počasí naopak proměnlivější. Pokud plánujete dovolenou pro děti mimo hlavní sezónu, zkuste třeba Egypt nebo Kapverdy, kam můžete vyrazit celoročně. Nabídka CK se může během sezóny měnit, tedy vždy pečlivě čtěte oficiální popis produktu CK a rozklikněte si název hotelu. 

 

1. Hotel & Apartments Hermes Clubpro rodiny

Patří k jednomu z nejoblíbenějších hotelů u moře pro rodiny s dětmi v nabídce pořádající cestovní kanceláře. Hotel leží 80 metrů od moře a pozor, nabízí lehátka na pláži zdarma! Služby Ultra All inclusive jsou rozšířeny i do plážového baru. Pro děti jsou pořádány animační programy v češtině. Pokoje jsou komfortní a klimatizované s WiFi, trezorem, ledničkou a varnou konvicí, vše v ceně.

hermes bulharsko 

 

2. Merlin Club  

V tomto hotelu budete ubytováni ve velké zahradě s bazény s 350 m vzdálenou písčitou pláží. Pro děti je pořádán celodenní animační program plný her a soutěží v českém jazyce. V ubytování si můžete zvolit, zdali preferujte pobyt v hlavní budově nebo dvoupodlažních vilkách s terasou nebo balkonem. Vybrat si můžete hlavní, cca 1 km dlouhou pláž, nebo několik menších pláží v blízkém okolí. Strava All inclusive.

3. Morsko Oko Garden

Tento hotel není pro sezónu Zima 2021/2022 v nabídce. Od pláže je hotel oddělen pouze pěší promenádou. Slunečníky a lehátka jsou na pláži pro klienty cestovní kanceláře zdarma! Pro děti je opět připraven pestrý animační program. Pokoje jsou standardně vybaveny klimatizací a mají balkon, za příplatek výhled na moře. Hotel má překrásný bazén přímo na pláži s oddělenou dětskou částí. 

morsko oko garden bulharsko

 

4. Aqua Azur Club 

Hotel najdete v klidné části letoviska 150 m od pláže krásné písčité pláže. Ke koupání také vybízí velký bazén s dětskou částí a skluzavkou. V hotelu můžete navštívit SPA centrum. Součástí jsou animační programy pro děti v češtině, All inclusive a klimatizované pokoje s balkonem. 

 

5. Hotel Park Hotel Golden Beach pohoda za rozumnou cenu

Z hotelu máte čtyř kilometrovou pláž na dosah ruky, tedy přesněji 300 metrů. Výhodou je centrum Zlatých písků 500 metrů.  Hotel nabízí stravování formou all inclusive. Součástí vybavení je venkovní a vnitřní bazén, sauna, vířivka a fitness. Zábavu si tedy najdou jak děti tak dospělí. Pokoje jsou vybaveny klimatizací a mají balkon. 

park hotel

 

6. Hotel Moonlight, pohodová dovolená

Nový hotel se nachází přímo u pláže, od které je oddělen 8 schody, cca 1 km od centra letoviska Svatý vlas. Hotel má prostorné, nově zrekonstruované pokoje s ledničkou a výhledem na moře nebo okolí. Strava all inclusive. Hotel je menší, klidný, vhodný pro rodinnou dovolenou. Nejbližší nákupní možnost jsou zhruba 400 metrů od hotelu. Wifi na pokoji je poskytováno zdarma. Výhodou hotelu je krytý bazén. 

 

7. Belvedere Club, komfort nového hotelu

Oblíbený hotel Belvedere prošel nákladnou rekonstrukcí a otevřel své zrenovované dveře všem cestovatelům v sezóně 2021. Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, jak díky animacím, tak skluzavkám, dospělí si užijít pěstré nabídky sportního vyžití a ti, kteří snili vždy o dovolené, kde u pokoje máte vlastní sdílený bazén, není problém, pro vás jsou zde deluxe pokoje. Pláže jsou vzdáleny 150 a 350 metrů. 

belvedere

 

8. Hotel Kotva, ráj pro děti

Hotel nabízí vyžité všem věkovým skupinám. Na své si přijdou zejména rodiny s dětmi, které nejlépe využijí malý vodní park, jež je součástí hotelu. Strava je formou all inclusive. Součástí areálu je dětské hřiště, směnárna, lobby bar a kadeřnictví. Hotel je jedním z nejvyhledávanějších českou klientelou v této lokalitě.  

 

 9. Laguna Park s obřím aquaparkem

Hotel je jedním z nejoblíbenějších v lokalitě Slunečné pobřeží. Interiéry byl zrekonstruován v roce 2018 a celkově areál nabízí obrovské množství vyžití pro děti všech věkových kategorií. Dovolenou si užijete ve všem pohodlí díky stravování formou all inclusive, jenom pozor, málokdy je tento hotel volný ještě v last minute nabídce. Kupujte s předstihem. 

dovolená bulharsko laguna park

10. Hotel Holiday village v klidné lokalitě

Leží v areálu komplexu Djuni Resort a jedná se o skvělou příležitost, jak si užít dovolenou v Bulharsku, mimo rušná pobřežíUbytování v Holiday Village je v moderních bungalovech uprostřed borovicového háje. V rozlehlé zahradě nechybí množství atrakcí pro děti včetně aquaparku. Pláž leží v klidné zátoce s pozvolným vstupem do moře, je tedy vhodnou lokalitou pro nejmenší cestovatele.   

 

11. Hotel Azalia přímo na pláži

Hotel azalia leží přímo u krásné pláže, kde vás čekají slunečníky a lehátka zdarma. Jedná se jedno z nejžádanějších ubytování pro rodinnou dovolenou. Jak by ne, strava je formou all inclusive, hotel disponuje bazénem venkovním i krytým. Součástí areálu jsou skluzavky pro děti. Vstup do moře je pozvolný, během léta zde probíhají dětské animace v českém jazyce a jako bonus, jsou exkluzivní spa. Tento hotel v Bulharsku určitě nevynechejte. 

azalia bulharsko

 

12. Hotel White Lagoon pro náročnější

Jedná se o luxusnější ubytování, ale za skvělou cenu v Bulharsku. V areálu hotelu leží dva menší aquaparky. Hotel s několika budovami leží u pláže, kde budete mít slunečníky, lehátka i osušky v rámci ceny zájezdu. Stravování je formou all inclusive. Hotel je vhodný také pro aktivní rodiny či dvojice díky množství sportů dostupných jak přímo v hotelu nebo nedalekém okolí. Koupání je bezpečné i pro nejmenší děti díky menším lagunám. 

 

Shrnutí článku kam do Bulharska na dovolenou

Bulharsko je s Tureckem mezi nejpoptávanějšími destinacemi pro rodinnou dovolenou s all inclusive či pro páry toužící po dovolené u moře. Cenově je Bulharsko s Tuniskem a Egyptem nejvýhodnější dovolenou letecky se stravováním formou all inclusive s kombinací mnoha zázemí pro děti. Nejlevnější dovolenou seženete v menších komplexech. Bulharsko vyhledávájí rodiny s dětmi zejména pro písčité pláže a krátkou letovou vzdálenost z ČR. Stejně jako možnost cestovat na občanský průkaz. Kompletní nabídku dovolené v Bulharsku naleznete pod tlačítkem níže. 

 

buharsko dovolená

 

Související články

Egypt dovolená, 10 tipů na skvělé hotely

Kapverdy, blízká exotika pro každého

Turecko s dětmi, 15 tipů na zájezdy

Kam do Chorvatska? První část článku. 

Řecko dovolená - 30 tipů na skvělá ubytování napříč Řeckem

 

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

Copyright © 2016 - 2024 Michaela Novotná Všechna práva vyhrazena.