Kam na dovolenou do Tuniska?

Tunisko je zemí, která potěší milovníky sluníčka, pláží, orientální kuchyně a skvělých hotelových komplexů. Stejně tak jako je skvělou variantou, kde strávit podzim u moře. Připravili jsme pro vás článek s tipy na skvělé hotely a informace, které vám přiblíží tuto skvělou lokalitu a pomohou vybrat dovolenou v Tunisku a kam do Tuniska

Základní informace o dovolené v Tunisku

 • do Tunisu potřebujete platný cestovní pas
 • doba letu je necelé 3 hodiny z ČR
 • většina pláží je písečných
 • v obchodech se smlouvá, užijte si to
 • dovolenou s all inclusive seženete od 12 tis. Kč 
 • aktuální informace k cestování sledujte na MZV

Výhody dovolené v Tunisu

Tunisko nabízí tisíce překrásných hotelů se zázemím pro děti. v kombinaci s bohatým all inclusive a skvělou cenou zájezdů je místem kam směřují ročně miliony turistů. 

Největší výhody: 

 • nízká cena dovolené
 • krátká doba letu
 • sezóna do konce října
 • množství hotelů se skluzavkami
 • levné nákupy na tržištích
 • písečné pláže s plážovým servisem
 • fakultativní výlety do pouště

 

TOP nabídky hotelů na dovolenou v Tunisu

Hotel Oasis Marine Djerba

Hotel je proslulý vynikajícími službami. Leží přímo u krásné pláže. Dovolenou si zde užijí jak páry, rodiny s dětmi i náročnější klientela. Výhodou je maurská kavárna v rámci all inclusive stejně jako krytý bazén při nepřízni počasí. V jednom pokoji je možné ubytovat až 4 dospělé osoby, dítě je bráno do 11.99 roku. 

tunisko dovolená hotel oasis marine

 

Hotel Radisson Blu palace Djerba

Tento luxusní hotel leží na okraji malého letoviska na ostrove Djerba. nabízí překrásné hotelové zázemí stejně jako bar s odpočinkovou zónou na pláži. Na pláži nechybí sprchy a WC. Lze přikoupit deluxe pokoj s výhledem na moře. V pokojích lze ubytovat až tři dospělé osoby nebo dva dospělé a dítě do 12 let. 

radisson blu tunisko dovolená

 

Hotel Carribean World Mahdia

Tento oblíbený hotel leží na tuniské pevnině. Je skvělou volbou pro rodiny s dětmi díky svému zázemí. Pokoj nabízí několik typů pokojů, od ekonomy bez balkonu po rodinné pokoje s  oddělenými ložnicemi až pro 5 dospělých osob. Dítě je bráno do věku 11,99 let. Hotel leží přímo u pláže, má několik bazénů včetně vnitřního. Je skvělou volbou pro rodiny za skvělou cenu. 

carribean world

 

Hotel Holiday Beach Djerba

Další skvělou volbou dovolené v Tunisku pro rodiny je hotel Holiday Beach Djerba v nádherné zahradě 100 metrů od pláže. Hotel nabízí skvělé zázemí pro děti, od skluzavek po animace. Na pláži nechybí bar, slunečníky lehátka a WC. V areálu se nachází rozlehlý bazén s barem. V hotelovém pokoji je možné ubytovat dva dospělé a dvě děti na přistýlce do 12 let. 

holiday beach djerba

 

Hotel Sangho Club Zarzis

Je překrásným hotelem vystavěným v maurském stylu ležící přímo u pláže na Djerbě. Pro snadnější koupání je u hotelové pláže také molo, nechybí slunečníky a lehátka zdarma. Ubytování je v přízemních bungalovech v zahradě hotelu. Pro pohodovou dovolenou nechybí bazén, dětské brouzdaliště mini zoo a animační programy. V pokoji je možné ubytovat až dva dospělé a dvě děti na přistýlce do 12 let nebo tři dospělé. 

sangho club zarzis

 

Dovolená v Tunisu s dětmi

Do Tuniska se nebojte vyrazit s dětmi, jen buďte obezřetní, co se sluníčka a vysokých teplot v hlavní sezóně týče. Může vás potkat průjem, stejně jako v jiných afrických zemích. Jak způsobený místní vodou tak vysokými teplotami. Běžne na průjem zabírají naše léky, například imodium a endiaron. Samozřejmě nezapomeňte na pojištění. Hotely jsou naopek ve většině uzpůsobeny zejména rodinám s dětmi.  

 

Počasí v Tunisku

V květnu začíná sezona, kdy se teploty pohybují okolo 22 až 25 C, v tuto dobu je skvělé užívat si prázdných komplexů, wellness služeb a prvních koupání. Tepleji je na ostrově Djerba, v Mahdii a celkově na jihu Tunisu. V červnu už se teploty přehoupnou nad třicet stupnů, vyjímkou nejsou srpnové čtyřicítky. V září se ochlazuje na 27 až 28 C a v říjnu se teploty pohybují okolo 25 ve stínu. V listopadu začíná být počaí proměnlivé, tedy už je vhodné cestovat do Tuniska spíše za poznáváním nebo wellness procedurami.  

 

Kompletní nabídku zájezdů naleznete pod tlačítkem ukázat zájezdy. První lety 2021 byly odstartovány. Na detaily ohledně cesty se informujte u CA , zavolejte nám nebo informace najdete na stránkách MZV. 

 

tlatko zjezdy

 

 

 

Kam v červenci? Ideální destinace jsou Řecko

 

 Většina zemí spadá do zelené a oranžové, tedy:

 

- očkování vyplňují pouze vstupní formuláře

- ti s potvrzením o prdělání do 180 dní vyplňují pouze vstupní formuláře

- nenaočkování se před odletem a návratem testují (případnou pozitivitu vám kryje připojištění)

 

Vyhledávání

Nejnovější články

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Mallorca

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

Mallorca

 

 

Copyright © 2016 - 2021 Cestovní agentura Magnolia s. r. o. Všechna práva vyhrazena.