Termíny jarních prázdnin se nám blíží. První šťastlivci si užjí týden volna již od 3. února 2020. Poslední okrsky uzavřou jarní prázdniny v týdnu od 15. března 2020.

Kam na jarní prázdniny 2020?

Možností, kam vyrazit je spousta. Od zasněžených Alp, přes jarní pobyty u moře, po ubytování na horách v České republice. Hledáte tipy, kam vyrazit? Nechte se inspirovat. 

1. Egypt

Teploty v Egyptě se od února pohybují mezi 22 až 29 C, s každým týdnem teplota stoupá, v březnu se dále otepluje až na 30 C. Jaro je ideální dobou pro dovolenou v Egyptě, pokud se chcete vyhnout letním, mnohdy extrémním, teplotám. Ceny dovolené s All inclusive se v lepších hotelech pohybují od 12 900 Kč. Mezi oblíbené hotely patří Caribbean World na krásné Soma Bay, luxusní Amarina Abu Soma Resort s velkým aquaparkem či menší a klidnější Gemma Resort.  

egypt jaro

Egyptské pláže

2. Kapverdy

Hledáte exotičtější destinaci bez přestupů letecky z Prahy? Zkuste Kapverdy. Na Kapverdách se teplota vzduchu pohybuje v jarních měsících okolo 26 až 29 C. Na jaře více fouká, na druhou stranu se ale na Kapverdách dočkáte nejdelší doby slunečního svitu v roce. Destinace je ideální pro všechny, kteří hledají zejména klid, kvalitní hotely a nádherný oceán. Skvělý hotel pro děti je OA Balorizonte nebo Melia Dunas

3. SAE

Od poloviny února se otepluje i v Emirátech a březnové teploty se rovnají našim letním. Výhodou Spojených arabských emirátů je jak délka letu do exotické země, tak rozmanitost ubytovacích kapacit. Můžete bydlet přímo v Dubaji nebo v některých z klidnějších emirátů. Z výletů určitě potěší jak možnost navštívit Abu Dabi, Dubaj tak třeba Omán lodí. Zkuste například oblíbený Bin Majid Beach nebo Cove Rotana Resort s All inclusive. 

jarní prázdniny u moře

Oblíbený Emirát Ras Al Khimah

4. Kanárské ostrovy

Krásné jaro vás čeká na Kanárských ostrovech, pokud nehledáte pouze místa ke koupání a slunění, ale chcete si užívat také poznávání, turistiku, cyklistiku a další sporty, ideální jsou Kanárské ostrovy. Jarní zájezdy seženete každročně za skvělé ceny. V nejteplejší oblasti na ostrově Gran Canaria leží oblíbený Lago Taurito nebo o kousek dál Gloria Palace Amadores.  

5. Itálie 

Máte obavu, jak to bude letos se sněhem? V Alpách bude určitě. V rámci jarních prázdnin můžete zvolit dopravu jak vlasním automobilem, tak využít i autobusové balíčky se zkrácenými termíny (okolo 5 dní). V rámci Itálie je množství ubytování nebo zájezdů včetně skipasu a polopenze. Italská střediska jsou moderní a perfektně vybavená, dovolenou zde také většinou pořídítě levněji než v Rakousku. Zkuste například středisko Molveno.

alpy jarní prázdniny

Alpy jsou zaručeným lyžařským zážitkem 

6. Rakousko

Rakousko je nejlepší variantou pro prodloužené víkendy v Alpách díky své vzdálenosti z ČR. Nalezneme zde více luxusních ubytování než v italských střediscích, stejně jako většina hotelů disponuje wellness centrem nebo alespoň saunou. Rakousko je také ideální pro milovníky běžkování. Romantickým a naprosto úžasným typem ubytování jsou například apartmány Hagan Lodge Alpenparks.  

7. ČR 

A nakonec, míst kam vyrazit v České republice na jaře je také spousta. Návštěvám dominují české hory, nejčastěji Krkonoše, kde je velké množství lyžařských areálů. Velmi oblíbená je také Dolní Morava. Pokud vás spíš láká koupání a dovádění, pro jednodenní návštěvu stojí určitě za zmínku Aqaland Moravia. Pokud chcete skloubit lyžování a pobyt v termálních lázních nebo si jen odpočinout v podhůří Jeseníků, zvolte Velké Losiny

 

Shrnutí

Nejlevnější dovolenou u moře na jaře pořídíte v rámci zájezdů do Egypta nebo na Kanárské ostrovy. Nejpohodlnější exotikou jsou Kapverdy nebo Spojené arabské emiráty. Na lyže vychází cenově výhodně Itálie nebo nějaké z menších českých středisek.

 

Přejeme krásné jarní prázdniny všem, ať se vydáte kamkoliv! Tým CA Magnolia

 

tlatko zjezdy

 

Aktuality CA Magnolia

Kapverdy, únorové odlety ještě k dispozici! Počasí se nebojte, nyní na ostrovech panují třicítky. 

Nyní akce pro dítě zcela zdarma při dovolené do Egypta do určitých hotelů v létě 2020, tipy v článku Egypt dovolená.  

Super ceny zájezdů na Kanárské ostrovy po celý rok, pokud toužíte navštívit tyto ostrovy, letos je ten pravý čas.


Pro více informací volejte 732 893 316 nebo pište na prodej@ca-magnolia.cz, CA Magnolia

Vyhledávání

 

Články dle zemí

Evropa

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Costa Brava

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

-- Tenerife

Řecko

 

 

Oblíbené zájezdy na jaře

Kapverdské ostrovy

Egypt

Kanárské ostrovy

 

Oblíbené zájezdy v létě

Bulharsko

Ŕecko

Turecko

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás. Pokud máte otázky ohledně cestovního ruchu a dovolené, také neváhejte. 

 magnolia bok

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2020 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.