Vízum Kapverdy

Rozhodli jste se pro Kapverdy a v určitou chvíli začnete řešit, jak je to tedy s tím vízem. Cestovní kancelář vám cenu víza zřejmě nacenila v kalkulaci zájezdu. Dnes je to tuším 1300 Kč za osobu. Teď je na vás, jestli se rozhodnete si vízum koupit u CK a nemuset nic řešit nebo si koupíte víza až na kapverdském letišti. Není to ale nic složítého a vízum vás vyjde na cca 30 - 35 EUR, dle aktuálního kurzu. Vízum = 4 000 escudos. 

Vízum Kapverdy

Potřebujete formuláře a pasové fotky?

Nepotřebujete. Dejte se na letišti na přepážku pro cestující, kteří si chtějí zakoupit vízum na místě. Předložíte platný cestovní pas, zaplatíte, dostanete razítko do pasu a jdete. Není třeba vyplňovat žádné formuláře, tisknout si je doma apod.  To je vše, jednoduché že? 

Cena

Cena je 4000 kapverských Escudos, což je zhruba 30 - 35 EUR, cena se může díky kurzu měnit. Cena platí pro všechny stejná, teda i pro malé děti. Doporučuji vzít si hotovost. 

 

Související články:

>Kapverdy dovolená

>Doba letu na Kapverdy

>Oasis Atlantico Belorizonte recenze

 tlatko zjezdy

 

 

 

 

Články dle zemí: 

Evropa:

Bulharsko 

Chorvatsko 

Španělsko

- Costa Brava

- Kanárské ostrovy

- - Fuerteventura

- - Gran Canaria 

 

 

 

Afrika:

Kapverdy

web

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytvání informací a rad. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2018 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.