Vízum Kapverdy

Rozhodli jste se pro Kapverdy a v určitou chvíli začnete řešit, jak je to tedy s tím vízem. Cestovní kancelář může víza zařídit za vás, jejich cena je 1300 Kč na osobu. Teď je na vás, jestli se rozhodnete si vízum koupit u CK a nemuset nic řešit nebo si koupíte víza až na kapverdském letišti. Není to ale nic složítého a vízum vás vyjde na cca 25 EUR (červen 2018), dle aktuálního kurzu. Vízum = 4 000 CVE. Dříve se dala ušetřit za víza na místě až polovina ceny oproti CK, nyní už nejsou rozdíly tak velké. 

Vízum Kapverdy

Potřebujete formuláře a pasové fotky?

Nepotřebujete. Dejte se na letišti na přepážku pro cestující, kteří si chtějí zakoupit vízum na místě. Předložíte platný cestovní pas, zaplatíte, dostanete razítko do pasu a jdete. Není třeba vyplňovat žádné formuláře, tisknout si je doma apod.  To je vše, jednoduché že? 

Cena

Cena je 4000 CVE, což je zhruba 40 EUR, cena se může díky kurzu měnit. Doporučujeme mít u sebe hotovost. Veškeré informace ke vstupu na Kapverdy doporučujeme sledovat přes MZV

Turistická taxa

Kapverdská vláda zavedla turistickou taxu ve výši 220 CVE, 2 EUR na noc na osobu nad 16 let. Pokud cestujete do jednoho hotelu na 14 dní, platíte taxu maximálně za 10 dní. Tyto poplatky jsou hrazeny vždy na recepci hotelu. 

 

Související články:

>Kapverdy dovolená

>Doba letu na Kapverdy

>Oasis Atlantico Belorizonte recenze

 tlatko zjezdy

 

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytvání informací a rad. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2018 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.