Dovolená u moře s dětmi v Bulharsku

Pokud chcete vyrazit na dovolenou ve čtyřech, navíc s dětmi, nebývá výběr uplně nejjednodušší. Přináším 10 tipů na dovolenou u moře s dětmi v Bulharsku s all inclusive. Jedná se o rodinné hotely s akcí na dovolenou pro dítě zdarma. Hotely mají výborné recenze a v letoviscích i samotných hotelech je velké množství vyžití jak pro malé, tak velké.

10 tipů na zájezdy pro rodiny s dětmi v Bulharsku

Minulou sezónu bylo Bulharsko z větší části vyprodané v první fázi first minute zájezdů. Co jsem se zběžně koukala, některé CK jsou úspěšné jako minulý rok, ale nezoufejte. Vybrala jsem 10 klienty zaručených hotelů právě pro dovolenou s dětmi u moře. Nyní (2. 12. 2018) koupíte zájezdy First minute za výhodné ceny a získáte mnoho bonusů. 

Hotel & Apartments Hermes Alexandria Club  

Patří k jednomu z nejoblíbenějších hotelů u moře pro rodiny s dětmi v nabídce pořádající cestovní kanceláře. Hotel leží 80m od moře a pozor, nabízí lehátka na pláži zdarma! Služby Ultra All inclusive jsou rozšířeny i do plážového baru. Pro děti jsou pořádány animační programy v češtině. Pokoje jsou komfortní a klimatizované s WiFi, trezorem, ledničkou a varnou konvicí, vše v ceně.

Hermes Alexandria Club

 

 

Merlin Alexandria Club 

V tomto hotelu budete ubytováni ve velké zahradě s bazény s 350 m vzdálenou písčitou pláží. Pro děti je pořádán celodenní animační program plný her a soutěží v českém jazyce. V ubytování si můžete zvolit, zdali preferujte pobyt v hlavní budově nebo dvoupodlažních vilkách s terasou nebo balkonem. Vybrat si můžete hlavní, cca 1 km dlouhou pláž, nebo několik menších pláží v blízkém okolí. Strava All inclusive.

Merlin Alexandria

 

 

Morsko Oko Garden Alexandria Club 

Od pláže je hotel oddělen pouze pěší promenádou. Slunečníky a lehátka jsou na pláži pro klienty cestovní kanceláře zdarma! Pro děti je opět připraven pestrý animační program. Pokoje jsou standardně vybaveny klimatizací a mají balkon, za příplatek výhled na moře. Hotel má překrásný bazén přímo na pláži s oddělenou dětskou částí. Jeden z horkých typů na nejhezčí dovolenou u moře s dětmi 2017 :-).

morsko oko garden

 

 

Aqua Azur Alexandria Club 

Hotel najdete v klidné části letoviska 150 m od pláže krásné písčité pláže. Ke koupání také vybízí velký bazén s dětskou částí a skluzavkou. V hotelu můžete navštívit SPA centrum. Součástí jsou animační programy pro děti, All inclusive a klimatizované pokoje s balkonem.Spojení s městem Varnou je zajištěno pravidelnou autobusovou dopravou.

aqua azu alexandria

 

 

Hotel Park Hotel Golden Beach

Z hotelu máte čtyř kilometrovou pláž na dosah ruky, tedy přesněji 200m. Hotel v rámci programu all inclusive nabízí i tématické večeře. Součástí vybavení je venkovní a vnitřní bazén, sauna, vířivka a fitness. Pokoje jsou vybaveny klimatizací a mají balkon. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi, které rády využijou vodní park, který je součástí hotelu a pro hosty zdarma

park hotel

 

 

 

Hotel Moonlight

Nový hotel se nachází přímo u pláže, cca 1 km od centra letoviska Svatý vlas. Hotel má prostorné,nově zrekonstruované pokoje s ledničkou a výhledem na moře nebo okolí. Strava all inclusive. Hotel je menší, klidný, vhodný pro rodinnou dovolenou. nejbližší nákupní možnost zhruba 400 m. Slunečníky na pláži jsou za poplatek.

mooonlight

 

 

Tip na výlet: Aquapark v Primorsku – AQUAPLANET

Na dovolené s dětmi určitě nesmí chybět tobogány, skluzavky, prostě aby se děti pořádně "vyřádily". Rodiče naopak ocení restaurace, pizzerii a bar u bazénu. To vše nabízí aquapark AQUAPLANET.

Kaliakra Palace

Hotel Kaliakra Palace leží v klidné oblasti, přímo u písečné pláže, která je od komplexu oddělena pouze místní promenádou. V areálu jsou 3 venkovní bazény a jeden se skluzavkou pro děti. V areálu je také dětské hřiště, miniklub, směnárna, obchod a bankomat. Pláž je krásná a široká vhodná pro děti, slunečníky a lehátka jsou pro hotelové hosty zdarma!

kaliakra palace

 

 

Tip na výlet: Rybolov

Některé z nás vzal táta jako malé na ryby a byl to úžasný zážitek a pro některé i koníček na celý život. Máte možnost svým dětem ukázat krásu tohoto "rekreačního sportu" a to přímo na moři.

Hotel Kotva

Hotel nabízí vyžité všem věkovým skupinám. Na své si přijdou zejména rodiny s dětmi, které nejlépe využijí malý vodní park, jež je součástí hotelu a pro hosty zdarma přístupný. Strava all inclusive. Součástí areálu je dětské hřiště, směnárna, lobby bar a kadeřnictví. Hotel je jedním z nejvyhledávanějších českou klientelou v této lokalitě. Dovolená u moře s dětmi nemusí být tedy pouze o moři, ale taky o nekonečné zábavě :-).

kotva bulharsko

 

 Shrnutí 2018

Letos bylo Bulharsko nejpoptávanější destinací pro rodinnou dovolenou s all inclusive. Ceny, když porovnám last minute a first minute, byly opět výhodnější při koupi zájezdu first minute. Last minute, právě díky velké poptávce, byl povětšinou za klasickou cenu a výběr hotelů nebyl tak velký jako v minulých letech. 

 

Láká vás spíš exotika ? Přečtěte si článek Dovolená Kapverdy, kde většina hotelů poskytuje dvě přistýlky pro děti s cenou za dovolenou pro dítě ve výši letenky.  

Pokud přemýšlíte o Chorvatsku, zkuste Villa Jelena v Bristu. 

tlatko zjezdy

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytvání informací a rad. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2018 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.