Dovolená u moře s dětmi v Bulharsku

Pokud chcete vyrazit na dovolenou ve čtyřech, či dokonce v pěti, navíc s dětmi, nebývá výběr dovolené uplně nejjednodušší. Přináším 10 tipů na dovolenou u moře s dětmi v Bulharsku s all inclusive. Jedná se o rodinné hotely s akcí na dovolenou pro dítě ať za cenu letenky nebo zdarma. Hotely mají výborné recenze a v letoviscích i samotných hotelech je velké množství vyžití jak pro malé, tak velké. Jenom pamatujte na jedno, rodinné pokoje a pokoje s více přistýlkami mizí každoročně nejrychleji už při First minute zájezdech. 

10 tipů na zájezdy pro rodiny s dětmi v Bulharsku

Minulou sezónu 2018 bylo Bulharsko z větší části vyprodané v první fázi First minute zájezdů. Letos mizí nejrychleji Turecko a Řecko. Nejvhodnější čas ke koupi dovolené je v zimě nebo na jaře, kdy je největší výběr, jak termínů, tak ubytování. A ve First minute získáte další bonusy, jako pojištění nebo parkování zdarma. 

Vybrala jsem 10 klienty chválených hotelů právě pro dovolenou s dětmi u moře v Bulharsku. Výběr hotelů vznikl na základě recenzí, znáte to ale, každý má trochu jiné požadavky, pokud vybíráte konkrétní hotel, podívejte se vždy na více zdrojů hodnocení pro kompletní obrázek o ubytování. Nejvhodnější čas ke koupi dovolené je v zimě nebo na jaře, kdy je největší výběr, jak termínů, tak ubytování. A ve First minute získáte další bonusy, jako pojištění nebo parkování zdarma. 

Hotel & Apartments Hermes Alexandria Club  

Patří k jednomu z nejoblíbenějších hotelů u moře pro rodiny s dětmi v nabídce pořádající cestovní kanceláře. Hotel leží 80m od moře a pozor, nabízí lehátka na pláži zdarma! Služby Ultra All inclusive jsou rozšířeny i do plážového baru. Pro děti jsou pořádány animační programy v češtině. Pokoje jsou komfortní a klimatizované s WiFi, trezorem, ledničkou a varnou konvicí, vše v ceně.

Hermes Alexandria Club

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Alexandria

Merlin Alexandria Club 

V tomto hotelu budete ubytováni ve velké zahradě s bazény s 350 m vzdálenou písčitou pláží. Pro děti je pořádán celodenní animační program plný her a soutěží v českém jazyce. V ubytování si můžete zvolit, zdali preferujte pobyt v hlavní budově nebo dvoupodlažních vilkách s terasou nebo balkonem. Vybrat si můžete hlavní, cca 1 km dlouhou pláž, nebo několik menších pláží v blízkém okolí. Strava All inclusive.

Merlin Alexandria

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

Morsko Oko Garden Alexandria Club 

Od pláže je hotel oddělen pouze pěší promenádou. Slunečníky a lehátka jsou na pláži pro klienty cestovní kanceláře zdarma! Pro děti je opět připraven pestrý animační program. Pokoje jsou standardně vybaveny klimatizací a mají balkon, za příplatek výhled na moře. Hotel má překrásný bazén přímo na pláži s oddělenou dětskou částí. Jeden z horkých typů na nejhezčí dovolenou u moře s dětmi 2017 :-).

morsko oko garden

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

Aqua Azur Alexandria Club 

Hotel najdete v klidné části letoviska 150 m od pláže krásné písčité pláže. Ke koupání také vybízí velký bazén s dětskou částí a skluzavkou. V hotelu můžete navštívit SPA centrum. Součástí jsou animační programy pro děti, All inclusive a klimatizované pokoje s balkonem.Spojení s městem Varnou je zajištěno pravidelnou autobusovou dopravou.

aqua azu alexandria

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

Hotel Park Hotel Golden Beach

Z hotelu máte čtyř kilometrovou pláž na dosah ruky, tedy přesněji 200m. Hotel v rámci programu all inclusive nabízí i tématické večeře. Součástí vybavení je venkovní a vnitřní bazén, sauna, vířivka a fitness. Pokoje jsou vybaveny klimatizací a mají balkon. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi, které rády využijou vodní park, který je součástí hotelu a pro hosty zdarma

park hotel

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Čedok

 

Hotel Moonlight

Nový hotel se nachází přímo u pláže, cca 1 km od centra letoviska Svatý vlas. Hotel má prostorné,nově zrekonstruované pokoje s ledničkou a výhledem na moře nebo okolí. Strava all inclusive. Hotel je menší, klidný, vhodný pro rodinnou dovolenou. nejbližší nákupní možnost zhruba 400 m. Slunečníky na pláži jsou za poplatek.

mooonlight

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Čedok

Tip na výlet: Aquapark v Primorsku – AQUAPLANET

Na dovolené s dětmi určitě nesmí chybět tobogány, skluzavky, prostě aby se děti pořádně "vyřádily". Rodiče naopak ocení restaurace, pizzerii a bar u bazénu. To vše nabízí aquapark AQUAPLANET.

Kaliakra Palace

Hotel Kaliakra Palace leží v klidné oblasti, přímo u písečné pláže, která je od komplexu oddělena pouze místní promenádou. V areálu jsou 3 venkovní bazény a jeden se skluzavkou pro děti. V areálu je také dětské hřiště, miniklub, směnárna, obchod a bankomat. Pláž je krásná a široká vhodná pro děti, slunečníky a lehátka jsou pro hotelové hosty zdarma!

kaliakra palace

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

Tip na výlet: Rybolov

Některé z nás vzal táta jako malé na ryby a byl to úžasný zážitek a pro některé i koníček na celý život. Máte možnost svým dětem ukázat krásu tohoto "rekreačního sportu" a to přímo na moři.

Hotel Kotva

Hotel nabízí vyžité všem věkovým skupinám. Na své si přijdou zejména rodiny s dětmi, které nejlépe využijí malý vodní park, jež je součástí hotelu. Strava all inclusive. Součástí areálu je dětské hřiště, směnárna, lobby bar a kadeřnictví. Hotel je jedním z nejvyhledávanějších českou klientelou v této lokalitě. Dovolená u moře s dětmi nemusí být tedy pouze o moři, ale taky o nekonečné zábavě :-).

kotva bulharsko

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Firotour

 

Shrnutí 2018

Loni (2018) bylo Bulharsko nejpoptávanější destinací pro rodinnou dovolenou s all inclusive v naší agentuře. Ceny, když porovnám last minute a first minute, byly opět výhodnější při koupi zájezdu First minute. Last minute, právě díky velké poptávce, byl povětšinou za klasickou cenu a výběr hotelů nebyl tak velký jako v minulých letech. A tajný tip plný skluzavek a moře nakonec? Hotel Rena Alexandria Club

tlatko zjezdy

 

Nenašli jste vhodnou dovolenou v Bulharsku? Třeba přijde vhod článek o jednotlivých destinacích v Řecku s doporučením na konkrétní hotely. Láká vás spíš exotika? Přečtěte si článek dovolená Kapverdy, kde většina hotelů poskytuje dvě přistýlky pro děti s cenou za dovolenou pro dítě ve výši letenky. Pokud přemýšlíte o Chorvatsku, zkuste Villa Jelena v Bristu. 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů a dostupnost).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytování informací, rad a tipů na bezvadnou dovolenou u moře i jinde. Sami milujeme cestování a objevování nových míst a nechybí nám ani oficiální vzdělání v cestovním ruchu. Na trhu nás najdete od roku 2011. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na:

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.