Dovolená u moře s dětmi v Bulharsku

 

Pokud chcete vyrazit na dovolenou ve čtyřech, či dokonce v pěti, navíc s dětmi, nebývá výběr dovolené uplně nejjednodušší. Přináším 10 tipů na dovolenou u moře s dětmi v Bulharsku s all inclusive. Jedná se o rodinné hotely s akcí na dovolenou pro dítě ať za cenu letenky nebo zdarma. Hotely mají výborné recenze a v letoviscích i samotných hotelech je velké množství vyžití jak pro malé, tak velké. Jenom pamatujte na jedno, rodinné pokoje a pokoje s více přistýlkami mizí každoročně nejrychleji už při First minute zájezdech. 

10 tipů na zájezdy pro rodiny s dětmi v Bulharsku

Minulou sezónu 2018 bylo Bulharsko z větší části vyprodané v první fázi First minute zájezdů. Letos mizí nejrychleji Turecko a Řecko. Nejvhodnější čas ke koupi dovolené je v zimě nebo na jaře, kdy je největší výběr, jak termínů, tak ubytování. A ve First minute získáte další bonusy, jako pojištění nebo parkování zdarma. 

Vybrala jsem 10 klienty chválených hotelů právě pro dovolenou s dětmi u moře v Bulharsku. Výběr hotelů vznikl na základě recenzí, znáte to ale, každý má trochu jiné požadavky, pokud vybíráte konkrétní hotel, podívejte se vždy na více zdrojů hodnocení pro kompletní obrázek o ubytování. Nejvhodnější čas ke koupi dovolené je v zimě nebo na jaře, kdy je největší výběr, jak termínů, tak ubytování. A ve First minute získáte další bonusy, jako pojištění nebo parkování zdarma. 

Hotel & Apartments Hermes Alexandria Club  

Patří k jednomu z nejoblíbenějších hotelů u moře pro rodiny s dětmi v nabídce pořádající cestovní kanceláře. Hotel leží 80m od moře a pozor, nabízí lehátka na pláži zdarma! Služby Ultra All inclusive jsou rozšířeny i do plážového baru. Pro děti jsou pořádány animační programy v češtině. Pokoje jsou komfortní a klimatizované s WiFi, trezorem, ledničkou a varnou konvicí, vše v ceně.

Hermes Alexandria Club

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Alexandria

Merlin Alexandria Club 

V tomto hotelu budete ubytováni ve velké zahradě s bazény s 350 m vzdálenou písčitou pláží. Pro děti je pořádán celodenní animační program plný her a soutěží v českém jazyce. V ubytování si můžete zvolit, zdali preferujte pobyt v hlavní budově nebo dvoupodlažních vilkách s terasou nebo balkonem. Vybrat si můžete hlavní, cca 1 km dlouhou pláž, nebo několik menších pláží v blízkém okolí. Strava All inclusive.

Merlin Alexandria

Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

Morsko Oko Garden Alexandria Club 

Od pláže je hotel oddělen pouze pěší promenádou. Slunečníky a lehátka jsou na pláži pro klienty cestovní kanceláře zdarma! Pro děti je opět připraven pestrý animační program. Pokoje jsou standardně vybaveny klimatizací a mají balkon, za příplatek výhled na moře. Hotel má překrásný bazén přímo na pláži s oddělenou dětskou částí. Jeden z horkých typů na nejhezčí dovolenou u moře s dětmi 2017 :-).

morsko oko garden

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

Aqua Azur Alexandria Club 

Hotel najdete v klidné části letoviska 150 m od pláže krásné písčité pláže. Ke koupání také vybízí velký bazén s dětskou částí a skluzavkou. V hotelu můžete navštívit SPA centrum. Součástí jsou animační programy pro děti, All inclusive a klimatizované pokoje s balkonem.Spojení s městem Varnou je zajištěno pravidelnou autobusovou dopravou.

aqua azu alexandria

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

 

Hotel Park Hotel Golden Beach

Z hotelu máte čtyř kilometrovou pláž na dosah ruky, tedy přesněji 200m. Hotel v rámci programu all inclusive nabízí i tématické večeře. Součástí vybavení je venkovní a vnitřní bazén, sauna, vířivka a fitness. Pokoje jsou vybaveny klimatizací a mají balkon. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi, které rády využijou vodní park, který je součástí hotelu a pro hosty zdarma

park hotel

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Čedok

 

Hotel Moonlight

Nový hotel se nachází přímo u pláže, cca 1 km od centra letoviska Svatý vlas. Hotel má prostorné,nově zrekonstruované pokoje s ledničkou a výhledem na moře nebo okolí. Strava all inclusive. Hotel je menší, klidný, vhodný pro rodinnou dovolenou. nejbližší nákupní možnost zhruba 400 m. Slunečníky na pláži jsou za poplatek.

mooonlight

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Čedok

Tip na výlet: Aquapark v Primorsku – AQUAPLANET

Na dovolené s dětmi určitě nesmí chybět tobogány, skluzavky, prostě aby se děti pořádně "vyřádily". Rodiče naopak ocení restaurace, pizzerii a bar u bazénu. To vše nabízí aquapark AQUAPLANET.

Kaliakra Palace

Hotel Kaliakra Palace leží v klidné oblasti, přímo u písečné pláže, která je od komplexu oddělena pouze místní promenádou. V areálu jsou 3 venkovní bazény a jeden se skluzavkou pro děti. V areálu je také dětské hřiště, miniklub, směnárna, obchod a bankomat. Pláž je krásná a široká vhodná pro děti, slunečníky a lehátka jsou pro hotelové hosty zdarma!

kaliakra palace

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Eximtours

Tip na výlet: Rybolov

Některé z nás vzal táta jako malé na ryby a byl to úžasný zážitek a pro některé i koníček na celý život. Máte možnost svým dětem ukázat krásu tohoto "rekreačního sportu" a to přímo na moři.

Hotel Kotva

Hotel nabízí vyžité všem věkovým skupinám. Na své si přijdou zejména rodiny s dětmi, které nejlépe využijí malý vodní park, jež je součástí hotelu. Strava all inclusive. Součástí areálu je dětské hřiště, směnárna, lobby bar a kadeřnictví. Hotel je jedním z nejvyhledávanějších českou klientelou v této lokalitě. Dovolená u moře s dětmi nemusí být tedy pouze o moři, ale taky o nekonečné zábavě :-).

kotva bulharsko

 Zdroj: ca-magnolia.cz, foto Firotour

 

Shrnutí 2018

Loni (2018) bylo Bulharsko nejpoptávanější destinací pro rodinnou dovolenou s all inclusive v naší agentuře. Ceny, když porovnám last minute a first minute, byly opět výhodnější při koupi zájezdu First minute. Last minute, právě díky velké poptávce, byl povětšinou za klasickou cenu a výběr hotelů nebyl tak velký jako v minulých letech. A tajný tip plný skluzavek a moře nakonec? Hotel Rena Alexandria Club

tlatko zjezdy

 

Nenašli jste vhodnou dovolenou v Bulharsku? Třeba přijde vhod článek o jednotlivých destinacích v Řecku s doporučením na konkrétní hotely. Láká vás spíš exotika? Přečtěte si článek dovolená Kapverdy, kde většina hotelů poskytuje dvě přistýlky pro děti s cenou za dovolenou pro dítě ve výši letenky. Pokud přemýšlíte o Chorvatsku, zkuste Villa Jelena v Bristu. 

 

 

Aktuality cestovní agentury Magnolia

24. 11. 2019

Většina prvních slev First minute zájezdů končí 30. 11. 2019.

Super last minute, Kapverdy 29. 11. 2019 za 18 290 Kč. 

Pro léto 2020 jsou zatím nejpoptávanější Turecko a Bulharsko. 

AKCE Chorvatsko vybraná ubytování s autobusovou dopravou zdarma pouze do 30.11. 2019


Pro více informací volejte 732 893 316 neo pište na prodej@ca-magnolia.cz, CA Magnolia

Vyhledávání

Nejnovější články

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

Proč vznikl tento blog? Od roku 2011 provozujeme cestovní agenturu a ač se tomu dá těžko uvěřit, otázky ohledně dovolených napříč celým světem, se velmi často opakují. Tento blog vznikl proto, abychom vám poskytli informace týkající se destinací, upozornili na novinky, sepsali oblíbené tipy na zájezdy v jednotlivých lokalitách nebo poradili, co dělat, když se dovolená úplně nevydaří. Pokud máte námět na nějaký článek, kontaktujte nás.  

 magnolia bok

 

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky CA Magnolia

Ochrana osobních údajů www.more-dovolena.eu 

Informace o cookies

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.