Kam na jaře k moři?

Užijte si odpočinek u moře na jaře. Právě v dubnu a květnu je skvělý čas na relaxaci v teple, v moři se vykoupete a vyhnete se hlavní turistické sezoně, nacpaným plážím a vysokým cenám. Míst pro strávení dovolené najdete jak ve Středozemním moři tak v nedaleké exotice.

10 skvělých tipů kam na jaře k moři

 Uvedené tipy na ubytování jsou vybrány na základě osobních zkušeností a recenzí klientů.

apartmny santa rosa 2

Dovolená Egypt – za tajemstvím faraonů a bohatým podmořským světem 

V dubnu je v Egyptě, jako u nás v parném létě. Teploty se pohybují v průměru okolo 28 C, pro ty, kteří nevyznávají nesnesitelná vedra, je tato doba přímo ideální. Dovolenou seženete za skvělé peníze. Jaro tedy můžete strávit šnorchlováním a opalováním v letoviscích.

Hilton Marsa Alam Nubiam Resort *****

hilton nubian

Pokud chcete okusit služby světoznámého hotelového řetězce, Egypt je to pravé místo. Zájezd zakoupíte za příjemnou cenu okolo 15 tis. Kč s All Inclusive. Jeden z klientů potvrdil, že služby jsou nyní opravdu na dobré úrovni. Hotel je vhodný pro jarní odpočinek a relaxaci.

 Více informací - Aktuální cena

 

 Sentido Oriental Dream *****

sentido oriental 2

Sentido Oriental Dream má skvělou pláž, služby nejsou tak dokonalé jako v Hilton Marsa Alam, ale kdo preferuje mělké moře a písčitou pláž pro pohodové koupání, nebude v tomto hotelu zklamán. Cena se pohybuje okolo 13 tis. Kč.

Více informací - Aktuální cena

Prima Life Makadi Resort and Spa ***** 

prima life makadi bay

Prima Life Makadi je velký resort s úžasnými službami a co víc, leží také u jedné z nejkrásnějších pláží v Hurghadě. Patří k jedomu z nejlépe hodnocených hotelů v Hurghadě. Navíc, hotel je za skvělou cenu. Jarní pobyty se pohybují okolo 13. tis. Kč.

Více informací - Aktuální cena

Magic Beach Hotel **** 

magic bay

Hotel leží pár metrů od pláže. Hotel je cenově velice výhodný, jeho cena se letecky s All Inclusive pohybuje od 8 do 11 tis. Kč. Pokud nepotřebujete luxusní resorty a preferujete nižší cenu, Magic Beach hotel je to pravé pro vás. 

 Více informací - Aktuální cena

Dovolená Kypr – za překrásnou krajinou, skvělým vínem a bohatou historií

V květnu už se teploty šplhají ke 30 C, což hraje do karet dovolené u moře. Co bych podotkla, ceny hotelů a zájezd na Kypru se pohybují v hlavní sezoně okolo 20 až 25 tis. Kč. Luxusní hotely na jaře seženete za polovinu ceny. Kompletní zájezdy naleznete zde

 

Kanárské ostrovy – za krásnými plážemi, výbornou kuchyní a aktivním odpočinkem

Na ostrovech vás od dubna čeká příjemná teplota okolo 24 C. Oceán může být studenější, ale hotelové bazény (zejména vyhřívané) vám vodní radovánky případně vynahradí. Co je na Kanárských ostrovech skvělé? Můžete se hodiny procházet po širokých plážích a nepotkat živáčka. Každý z ostrovů je jiný. Gran Canaria nabízí nejvíce atrakcí a vyžití. Lanzarote s tmavou vulkanickou půdou a plážemi. Fuerteventura naopak s plážemi přirovnávanými ke Karibiku. Tenerife díky většímu množství srážek přezdívaný ostrovem věčného jara s nejvyšší horou Kanárských ostrovů nabízí zelené údolí. Kanárské ostrovy na jaře jou vhodné pro všechny milovníky květin a přírody, ta je totiž na jaře nejkrásnější. 

Hotel Costa Caleta de Fuste

apartmny santa rosa 2

 Více informací - Aktuální cena

Broncemar Beach  ****

 broncemar beach

Více informací - Aktuální cena

 

Kapverdy – za blízkou exotikou a bělostnými plážemi

Kapverdy splní přání těm, kteří chtějí zažít exotiku, ale neláká je cestovat na druhou stranu světa. Na ostrovy se dostanete přímým letem z Prahy. V dubnu vás čekají teploty okolo 27 C. Kapverdské ostrovy mají překrásné pláže a teplejší oceán než Kanárské ostrovy. Na své si přijdou milovníci rybích specialit, surfingu a ti, kteří chtějí zažít poklidnou dovolenou mimo rušná střediska. Zkuste tedy jaro prožít po africku.

Oasis Atlantico Belorizonte **** 

oasis atlantico belorizonte 2

Více informací - Aktuální cena

 

Váháte, který hotel či zájezd bude ten pravý? Napište nám.

Nyní knižní průvodce k zájezdu na Kapverdy ZDARMA od CA Magnolia

 

Kontaktujte nás

* poskytnutá emailová adresa nebude použita k žádným marketingovým účelům

 

NEBO

 

Související články: 

 

Dovolená Kapverdy

Dovolená Fuerteventura

Dovolená Gran Canaria

Kanárské ostrovy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytvání informací a rad. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2018 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.