Kam na jaře k moři?

Užijte si odpočinek u moře na jaře. Právě v dubnu a květnu je skvělý čas na relaxaci v teple, v moři se vykoupete a vyhnete se hlavní turistické sezoně, nacpaným plážím a vysokým cenám. Míst pro strávení dovolené najdete jak ve Středozemním moři tak v nedaleké exotice.

10 skvělých tipů kam na jaře k moři

 Uvedené tipy na ubytování jsou vybrány na základě osobních zkušeností a recenzí klientů. Na jaře je vhodný čas na návštěvu exotiky od Thajska po Karibik, nicméně tento článek se týká dovolených, kde strávíte v letadle maximálně 7 hodin cesty. 

apartmny santa rosa 2

Ostrov Lanzarote, zdroj ca-magnolia.cz

Dovolená Egypt, za tajemstvím faraonů a bohatým podmořským světem

V dubnu je v Egyptě, jako u nás v parném létě. Teploty se pohybují v průměru okolo 28 C. Pro ty, kteří nevyznávají nesnesitelná vedra, je tato doba přímo ideální. Dovolenou seženete za skvělé peníze. Jaro tedy můžete strávit šnorchlováním a opalováním v oblíbených letoviscích. Z hotelů doporučuji: 

Hilton Marsa Alam Nubiam Resort *****

hilton nubian

Zdroj: ca-magnolia.cz

Pokud chcete okusit služby světoznámého hotelového řetězce, Egypt je to pravé místo. Zájezd zakoupíte za příjemnou cenu okolo 15 tis. Kč s All Inclusive. Jeden z klientů potvrdil, že služby jsou nyní opravdu na dobré úrovni. Hotel je vhodný pro jarní odpočinek a relaxaci.

 Více informací - Aktuální cena

 

 Sentido Oriental Dream *****

sentido oriental 2

Zdroj: ca-magnolia.cz

Sentido Oriental Dream má skvělou pláž, služby nejsou tak dokonalé jako v Hilton Marsa Alam, ale kdo preferuje mělké moře a písčitou pláž pro pohodové koupání, nebude v tomto hotelu zklamán. Cena se pohybuje okolo 13 tis. Kč.

Více informací - Aktuální cena

 

Prima Life Makadi Resort and Spa ***** 

prima life makadi bay

Zdroj: ca-magnolia.cz

Prima Life Makadi je velký resort s úžasnými službami a co víc, leží také u jedné z nejkrásnějších pláží v Hurghadě. Hotel zakoupíte za skvělou cenu. 

Více informací - Aktuální cena

 

Magic Beach Hotel **** 

magic bayZdroj: ca-magnolia.cz

Hotel Magic Beach leží pár metrů od pláže. Hotel je cenově velice výhodný. Pokud nepotřebujete luxusní resorty a preferujete nižší cenu, Magic Beach hotel je to pravé pro vás. 

 Více informací - Aktuální cena

Kypr, za překrásnou krajinou, skvělým vínem a bohatou historií

V květnu už se teploty na Kypru šplhají ke 30 stupňům, což hraje samozřejmě do karet dovolené u moře. Co bych podotkla, ceny hotelů a zájezd na Kypru se pohybují v hlavní sezoně okolo 20 až 25 tis. Kč. Luxusní hotely na jaře seženete za polovinu ceny. Kompletní zájezdy naleznete zde. Navíc, na jaře je ostrov krásně zelený a dovolenou s pobytem u moře skvěle zkombinujete s turistikou a poznáváním.

Okeanos Beach hotel ***

 

Hotel leží v jižní části Kypru přímo u překrásné pláže. Součástí zájezdu je letecká přeprava, ubytování v hotelu Okeanos a zvolená strava, do hotelu není zajištěn svoz, je třeba využít taxi nebo místní dopravu.  

 

Kanárské ostrovy, za krásnými plážemi, výbornou kuchyní a aktivním odpočinkem

Na ostrovech vás od dubna čeká příjemná teplota okolo 24 C. Oceán může být studenější, ale hotelové bazény (zejména vyhřívané) vám vodní radovánky případně vynahradí. Co je na Kanárských ostrovech skvělé? Můžete se hodiny procházet po širokých plážích a nepotkat živáčka. Každý z ostrovů je jiný. Gran Canaria nabízí nejvíce atrakcí a vyžití. Lanzarote s tmavou vulkanickou půdou a plážemi. Fuerteventura naopak s plážemi přirovnávanými ke Karibiku. Tenerife je díky většímu množství srážek přezdívaný ostrovem věčného jara s nejvyšší horou Kanárských ostrovů nabízí zelené údolí a divoké pláže. Kanárské ostrovy na jaře jou vhodné pro všechny milovníky květin, přírody, poznávání, ale i lenošení na plážích, které jsou jak přírodní tak uměle vytvořené.

Hotel Costa Caleta de Fuste, ostrov Fuervetentura

apartmny santa rosa 2

Zdroj: ca-magnolia.cz

Oblast Caleta de Fuste je ideální pro rodinnou dovolenou, vzhledem k nově zbudované pláži, kde se vykoupete celý rok. V letovisku najdete množství restaurací, dva supermarkety, lékárnu, bary, půjčovky automobilů, v neděli se konají také trhy. Hotel seženete za velmi výhodnou cenu i s all inclusive.  

Více informací - Aktuální cena

 

Broncemar Beach  **** ostrov Fuerteventura

broncemar beach

Zdroj: ca-magnolia.cz

Hotel Broncemar beach leží také v Caleta de Fuste, jedná se o komplex menších budov s apartmány a bazénem ve skvělé lokalitě.  

Více informací - Aktuální cena

 

Kapverdy, za blízkou exotikou a bělostnými plážemi

Kapverdy splní přání těm, kteří chtějí zažít exotiku, ale neláká je cestovat na druhou stranu světa. Na ostrovy se dostanete přímým letem z Prahy. V dubnu vás čekají teploty okolo 27 C a skoro 10 hodin slunečního svitu. Kapverdské ostrovy mají překrásné pláže a teplejší oceán než Kanárské ostrovy. Na své si přijdou milovníci rybích specialit, surfingu a ti, kteří chtějí zažít poklidnou dovolenou mimo rušná střediska. Zkuste tedy jaro prožít po africku.

Oasis Atlantico Belorizonte ****  ostrov Sal

oasis atlantico belorizonte 2

Hotel oasis Atlantico belorizonte je ideální pro všechny, kteří nevyhledávají ubytování v klasických hotelech, zde totiž bydlíte v bungalovech ve velké zahradě. Komplex nabízí dva bazény, vířivku, bar u bazénu, ale také bar na pláži. Leží ve vesničce santa maria, kde je nejkrásnější oceán. Pokud vyhledáváte velké opuštěné komplexy skvělých služeb, zvolte raději ostrov Boa Vista. 

Více informací - Aktuální cena

Řecko, za vínem a plážemi

Od května můžete bez obav vyrazit do Řecka, kde začíná sezóna. Volte raději jižnější ostrovy, kde budete mít jistotu vyšších teplot. Pro milovníky zeleně, hor a bílých pláží, určitě navštivte Jónské ostrovy, jako Lefkáda a Kefalonie, milovníci historie a zlatých pláží ocení Rhodos, krásné písčité pláže a klid naleznete na Kosu. Milovníci historie ocení jak ostrov Kréta, tak zméněný Rhodos, ale také pevninské Řecko. 

Související články

Dovolená Kapverdy

Dovolená Fuerteventura

Dovolená Gran Canaria

Kanárské ostrovy, kterou destinaci vybrat?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 CESTOVNÍ AGENTURA MAGNOLIA

V některých člancích odkazuji na webové stránky naší agentury pro konkrétní a aktuální informace (denně se mění cena zájezdů).

Tak jako tři tisíce dalších agentur a cestovních kanceláři v ČR prodáváme zájezdy. V čem si myslíme, že jsme jiní? V poskytvání informací a rad. Nebojte se nás kontaktovat, co víme, povíme. Co nebudeme znát, zkontaktujeme přímo hotel nebo pořadatele.

V případě zájmu se zajděte podívat na

www.ca-magnolia.cz 

Copyright © 2016 - 2019 Cestovní agentura Magnolia a more-dovolena.eu. Všechna práva vyhrazena.